Головна » Серіал “Зоряні війни: Опорна команда” вийде до Різдва 2024 року

Серіал “Зоряні війни: Опорна команда” вийде до Різдва 2024 року

Повідомляється, що серіал “Зоряні війни: Опорна команда“, захоплююча драма про дорослішання з Джудом Лоу в ролі невідомого джедая, вийде до Різдва.

Читайте також: Міні-серіал “Аколіт”: Disney+ представив трейлер зі всесвіту “Зоряних воєн”

Дія відбувається в улюбленій галактиці «Зоряних війн». Anchor Team — це група дітей із планети, схожої на Землю, які подорожують галактикою та перетинаються з джедаєм. Спочатку очікувалося, що він вийде минулого року, але Disney відклав шоу.

У розмові з Collider на CCXP режисер Джон Воттс підтвердив, що «Зоряні війни: Опорна команда» натомість з’явиться на Disney+ приблизно на Різдво цього року. Незрозуміло, чому шоу перенесли, оскільки про це було оголошено на минулорічному святкуванні «Зоряних війн». Найбільш вірогідне пояснення полягає в тому, що Disney скоригувала свої плани випуску контенту після страйків.

Серіал «Зоряні війни: Опорна команда» – ідеальний різдвяний реліз


Концепт-арт для фільму «Зоряні війни: Опорна команда»

На даний момент про майбутнє телешоу «Зоряні війни» відомо дуже мало. Цей серіал, створений Джоном Воттсом і Крісом Фордом, з Дейвом Філоні та Джоном Фавро в якості продюсерів, справді звучить як неперевершене виконання бажань – можливість для дітей уявити себе в галактиці «Зоряних війн». Немає кращого часу для такої історії, ніж Різдво, пора року, коли все пов’язано з дитинством.

Як і всі найкращі різдвяні історії, у цій буде все, як світле, так і темне. Зрештою, галактика «Зоряних війн» є небезпечним місцем. Особливо якщо врахувати, що дія «Команди підтримки» відбувається під час імперського відродження після повернення гранд-адмірала Трауна з позагалактичної планети Перідія. Трейлер, показаний на Star Wars Celebration 2023, підтвердив, що пірати зіграють свою роль. Можливо, вони будуть причетні до викрадення дітей – але більше нічого не відомо.

Джедай, якого грає Джуд Лоу, повинен стати батьком і наставником для мандрівних дітей, пропонуючи їм захист і керівництво. Lucasfilm, схоже, уникає натяків на його справжню особистість, можливо, маючи на увазі, що він є кимось для глядачів — чи то з «Легенд», чи то з канону. Враховуючи вік персонажа, він, швидше за все, вижив після Наказу 66, а не джедай, навчений далеко від храму («джедай Боккен», як висловився Бейлан Сколл в «Асоці»). Цілком можливо, що після подій «Зоряних війн: Опорна команда» він навіть виявиться втягнутим у храм джедаїв Люка Скайвокера — ще більш захоплююча перспектива.

Прокрутити вгору