Головна » Трейлер нового міні-серіалу “Ерік” з Бенедиктом Камбербетчем у головній ролі

Трейлер нового міні-серіалу “Ерік” з Бенедиктом Камбербетчем у головній ролі

Трейлер нового міні-серіалу "Ерік" (Фото: google)
Трейлер нового міні-серіалу “Ерік” (Фото: google)

Netflix збирається вразити глядачів своїм новим гостросюжетним міні-серіалом під назвою “Ерік”, головну роль в якому виконає номінант на премію “Оскар” Бенедикт Камбербетч.

Читайте також: Містичні серіали, що зачарують з першої серії

Стрічка, що привертає увагу:

Дія міні-серіалу “Ерік” розгорнеться в Нью-Йорку у 1980-х роках. Він обіцяє стати емоційним трилером від сценаристки Ебі Морган, яка вже має на своєму рахунку успішний міні-серіал “Чорнобиль”. Сюжет цього детективного трилера буде розповідати про відчайдушні пошуки батька, коли його дев’ятирічний син зникає одного ранку по дорозі до школи.

Трейлер нового міні-серіалу “Ерік”

Знаменитості у проекті:

Бенедикт Камбербетч, відомий своїми ролями детектива Шерлока Голмса, а також у хітовому серіалі від BBC та супергероя Доктора Стренджа у фільмах від Marvel Studios, візьме на себе головну роль у серіалі “Ерік”. Минулого року він вразив глядачів своєю грою у короткометражному фільмі режисера Веса Андерсона “Чудова історія Генрі Шугара”. Цей фільм отримав премію “Оскар”. Камбербетч також добре відомий за свою активну підтримку України з самого початку повномасштабної війни.

Дата виходу:

Всі серії детективного міні-серіалу “Ерік”, де крім Камбербетча зіграють Габі Гоффманн та МакКінлі Белчер III, стануть доступні для перегляду 30 травня. Netflix обіцяє захопливий і захоплюючий досвід для своїх глядачів із цим захоплюючим новим проектом.

Прокрутити вгору