Головна » Фільм “Ми були рекрутами”: Відбувся закритий показ в Києві

Фільм “Ми були рекрутами”: Відбувся закритий показ в Києві

Фільм "Ми були рекрутами" (Фото: google)
Фільм “Ми були рекрутами” (Фото: google)

30 квітня у Києві відбувся закритий допрем’єрний показ нового фільму “Ми були рекрутами”, який зняв режисер Любомир Левицький. Цей захід дозволив глядачам пережити повний спектр емоцій, адже у фільмі зіграли справжні військовослужбовці 3-го Ордена Суворова Бригади ім. Князя Коріатовичів.

Читайте також: Фільм “Я і Фелікс” режисерки Ірини Цілик: Тур по Україні

Серед гостей були видатні особистості, серед яких мер Києва Віталій Кличко, міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук, речник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов, депутати Дмитро Разумков, Раміна Есхакзай, Олександр Ярмак, а також Сергій Жадан, Анастасія Цимбалару, Коля Серга, Роман Бебех, Соломія Вітвіцька, OTOY, Анатолій Анатоліч, Роман Погорілий, подружжя Ліберових та багато інших.

“Під час створення стрічки я розумів, що у цього фільму має бути основна мета – замотивувати бійців: тих, хто вже воює, тих, хто тільки служить, тих, хто ще вагається, і тих, хто хотів би приєднатись до бригади. Оскільки мовиться про мотивацію, значить треба знайти героїв, які б могли це зробити – замотивувати. Показати все на прикладі їхніх історій”, – поділився Любомир Левицький.

На заході також відбувся благодійний аукціон, мета якого – зібрати кошти для придбання роботизованих систем для виконання спецзавдань бійцями 3-го Ордена Суворова Бригади ім. Князя Коріатовичів. Загальна сума, зібрана завдяки аукціону, склала 1 000 000 гривень.

Фільм став приводом для безкінечних овацій глядачів, які тривали декілька хвилин після його завершення. Ці овації лунали в пам’ять про тих, кого вже немає з нами, в подяку тим, хто зараз зі зброєю в руках захищає нашу країну, і з відчуттям гордості за тих, хто оточує нас навколо.

Починаючи з 2 травня, фільм стане доступним для перегляду в усіх кінотеатрах України.

Прокрутити вгору