Головна » Вихід фільму «Остін Пауерс 4»: Що відомо?

Вихід фільму «Остін Пауерс 4»: Що відомо?

Вихід фільму «Остін Пауерс 4» (Фото: google)
Вихід фільму «Остін Пауерс 4» (Фото: google)

За чутками, світ може бути готовий до повернення культового шпигуна Остіна Пауерса. Згідно з інформацією, що просочилася, наразі триває робота над четвертим фільмом Пауерса. Вихід фільму «Остін Пауерс 4» стає все більш реальним.

Рекомендації редакції: Дата виходу 5 сезону “Дивних див” стала відома у витоку

Джерела World of Rel стверджують, що Warner Bros. і New Line таємно працювали над проектом протягом року. За інформацією ЗМІ, режисер попередніх частин Джей Роуч повернеться в режисерське крісло. Майк Майерс же вважає за краще тримати все в таємниці, не підтверджуючи і не заперечуючи можливості нового фільму про свого героя. Відповідаючи на запитання про можливе продовження, актор сказав Entertainment Tonight:

“Я не можу ні підтвердити, ні спростувати існування чи неіснування такого проекту.”

Що відомо про фільм “Остін Пауерс”

З моменту виходу першого фільму в 1997 році Остін Пауерс став символом нестримного гумору і неперевершеної сексуальності. Його пригоди, сповнені кумедних персонажів і божевільних ситуацій, підкорили серця глядачів по всьому світу. Тепер, через багато років, глядачі очікують знову зустріти улюбленого шпигуна на великому екрані.

Остання частина франшизи, Остін Пауерс: Голдмембер, вийшла в 2002 році. Незважаючи на те, що триквел зібрав у прокаті майже 300 мільйонів доларів, критики та глядачі здебільшого лаяли його.

Прокрутити вгору