Головна » Реліз Resident Evil 9 відбудеться раптово скоро-Витік

Реліз Resident Evil 9 відбудеться раптово скоро-Витік

Реліз Resident Evil 9 відбудеться раптово скоро (Фото: google)
Реліз Resident Evil 9 відбудеться раптово скоро (Фото: google)

Нещодавні чутки та витоки підігрівають очікування серед шанувальників серії ігор Resident Evil. Згідно з останніми повідомленнями, нова частина, Resident Evil 9, може бути анонсована найближчим часом, а реліз Resident Evil 9 запланований на 2025 рік.

Читайте також: Нова адаптація Resident Evil: Чи буде фільм “Резиденція зла: Хроніки Амбрели”?

Буквально минулого тижня повідомлялося, що розробку наступної глави відклали, і не виключено, що до неї вийде ще одна гра серії. Про це повідомив інсайдер Dusk Golem, проте через деякий час відмовився від заяв про перенесення. Натомість він зазначив, що Capcom прагне випустити гру на початку 2025 року.

З урахуванням того, що до релізу залишилося близько півроку, можна очікувати, що анонс Resident Evil 9 відбудеться найближчим часом. У Dusk Golem зазначили, що інформація про січень 2025 року є лише припущенням, заснованим на раніше отриманих даних.

За чутками, розробка Resident Evil 9 почалася ще у 2018 році. І, судячи з усього, гра відрізнятиметься від попередніх частин. Передбачається, що проект запропонує відкритий світ, який може нагадувати Dragon’s Dogma 2, новинку Capcom. Вона обіцяє новий погляд на світ Resident Evil та унікальний геймплей, про який геймери можуть лише мріяти.

Також є припущення, що анонс Resident Evil 9 може відбутися в червні на одній із презентацій гри.

Прокрутити вгору