Головна » Фільм “Зоряні війни 10” про Рей можуть повернути Фінна

Фільм “Зоряні війни 10” про Рей можуть повернути Фінна

Фільм "Зоряні війни 10" про Рей можуть повернути Фінна (Фото: google)
Фільм “Зоряні війни 10” про Рей можуть повернути Фінна (Фото: google)

Дейзі Рідлі сподівається возз’єднатися з Джоном Бойєго в майбутньому фільмі «Зоряні війни 10» від режисера Шармін Обейд-Чайна («Міс Марвел»).

Читайте також: Джа Джа Бінкс став ситхом у новому проекті «Зоряні війни»

Було підтверджено, що Рідлі повернеться до ролі Рей у фільмі, дія якого відбувається через п’ятнадцять років після дев’ятого епізоду “Сходження Скайвокера. Схід сонця». Оскільки історія обертається навколо відродження Ордену джедаїв, виникли припущення щодо того, чи повторить Бойєга роль Фінна. Потенційна чутливість Фінна до Сили дражнили протягом усієї трилогії сиквелів, що змушує глядачів припускати, що він приєднається до нового Ордену джедаїв Рея.

У розмові з THR Рідлі не підтвердила повернення Бойєги, але з ентузіазмом відреагувала на можливість возз’єднатися зі своїм партнером по сазі і знову побачити Рей і Фінна разом:

Безумовно, звичайно. Таке відчуття, що ми повинні це зробити, так.

Повернення Фінна має сенс з точки зору оповіді, але багато чого залежатиме від того, чи захоче актор повернутися до франшизи. Раніше Бойєга не особливо позитивно ставився до свого досвіду роботи з Lucasfilm.

Рідлі на даний момент є єдиною зіркою фільму. Через це, схоже, сюжет буде зосереджений на молодих акторах. Очікується, що новий фільм розповість історію Рей, яка тренує нових джедаїв. Поки що багато чого залишається невідомим про проект, у тому числі про те, коли почнеться виробництво та дата виходу в кінотеатрах.

Прокрутка до верху