Головна » Джа Джа Бінкс став ситхом у новому проекті «Зоряні війни»

Джа Джа Бінкс став ситхом у новому проекті «Зоряні війни»

Джа Джа Бінкс став ситхом у новому проекті «Зоряні війни» (Фото: google)
Джа Джа Бінкс став ситхом у новому проекті «Зоряні війни» (Фото: google)

Шанувальники всесвіту «Зоряних війн», готуйтеся! Вже давно існує теорія про те, що Джа Джа Бінкс є лордом ситхів. Схоже, Lucasfilm вирішила їх реалізувати.

Читайте також: Серіал “Зоряні війни”: Генерал Грівус повернувся у новому трейлері серіалу

На вихідних фанати “Зоряних війн” по всьому світу відзначили День “Зоряних війн” 4 травня, але веселощі не припиняються до цього часу. Сьогодні вийшов трейлер майбутнього мультсеріалу LEGO Star Wars: Rebuild the Galaxy. Незважаючи на те, що проекти LEGO не є офіційною частиною канону «Зоряних війн», вони все одно цікаві самі по собі.

Новий чотирисерійний мультсеріал стане своєрідним аналогом «А що, якщо…?» від Marvel Studios. Більше того, шоу адаптує теорію Джа Джа Бінкс.

Трейлер LEGO Star Wars: Rebuild the Galaxy

У LEGO Star Wars: Galactic Restoration вся галактика «Зоряних війн» занурюється в безлад, коли звичайний пастух нерф Сіг Гріблінг (Гейтен Матараццо) знаходить могутній артефакт із прихованого храму джедаїв. Він вирушає в пригоду в новій, дивно дикій і заплутаній версії галактики, де хороші хлопці – це погані хлопці, погані хлопці – хороші хлопці, і доля кожного залежить від того, чи стане Біла Риба героєм, який зможе зібрати всі шматочки разом.

Прем’єра мультсеріалу відбудеться на Disney+ 13 вересня 2024 року.

Прокрутити вгору