Головна » Рецензії на фільм “Фуріоза: Хроніки Божевільного Макса” вказали на зміни

Рецензії на фільм “Фуріоза: Хроніки Божевільного Макса” вказали на зміни

Рецензії на фільм "Фуріоза: Хроніки Божевільного Макса" (Фото: google)
Рецензії на фільм “Фуріоза: Хроніки Божевільного Макса” (Фото: google)

В світі того, як фільм “Фуріоза: Хроніки Божевільного Макса” (Furiosa: A Mad Max Saga) набирає обертів перед кінотеатральним релізом, критики діляться своїми першими реакціями на приквел.

Читайте також: Топ-10 найпопулярніших фільмів на Netflix: Добірка

Новий фільм франшизи розповідає про раннє життя головної героїні Шарліз Терон з фільму «Божевільний Макс: Дорога люті» 2015 року. Юну Фуріозу зіграла Аня Тейлор-Джой. Компанію їй склав Кріс Хемсворт у ролі лиходія Дементуса. Останній і Безсмертний Джо Латчі Халма борються за першість.

Рецензії на фільм «Фуріоза: Хроніки Божевільного Макса»

Після закритих показів представники преси висловили свою думку про нову роботу Джорджа Міллера. Судячи з перших відгуків, нас чекає сильний приквел. Проте він помітно відрізняється від попередника, що може засмутити деяких глядачів.

Девід Ерліх з IndieWire прямо заявив, що «Фуріоза» «дуже, дуже* до біса хороша», пішовши іншим шляхом, ніж «Божевільний Макс: Дорога люті», яка зробила новий фільм «ще багатшим»:

“Мені дуже приємно повідомити, що “Фуріоза: Хроніки Божевільного Макса” дуже, *дуже* страшенно хороша. Працює в зовсім іншому ключі, ніж «Дорога люті» (у певному сенсі, я підозрюю, засмутить деяких людей), але йому також вдається зробити цей фільм ще багатшим, створивши власну легенду на пустирі.

Тереза Лаксон з Collider «легко подивилася б 15 годин Ані Тейлор-Джой та Аліли Браун» у їхніх ролях. Але розкритикувала фільм за його «непослідовний темп через сегментований сюжет»:

Я могла би спокійно подивитися 15 годин Ані Тейлор-Джой та Аліли Браун у ролі Фуріози, однак більша частина фільму страждає від непослідовного темпу через сегментований сюжет. Це не відповідає пишноті Fury Road, але це не обов’язково.

Ерік Девіс з Fandango описав «Фуріозу» як «потужний бойовик у його найкращому вигляді», виділивши персонажів і режисуру:

«Фуріоза» Джорджа Міллера – потужний бойовик у найкращому вигляді! Жорстока та динамічна епопея, яка розширює історію Фуріоси та Пустки, показуючи найбожевільніші погоні, найпомпезніших персонажів та просто приголомшливу постановку. Аня Тейлор-Джой і Кріс Хемсворт однаково занурені в Пустку, і обидва демонструють неймовірні речі. Є один епізод, який мене вразив – справжня класика. Я люблю фільми «Божевільний Макс», і мені сподобався новий!

Саймон Томпсон з Forbes зазначив, що Furiosa, здається, «виходить за рамки» свого формату IMAX, але все одно привносить «глибоко зворушливу близькість», натякаючи на атмосферу фільмів 1950-х і 1980-х років:

Боже мій, Джордж Міллер! Фуріоза поглинає тебе. Іноді здається, що вона перевершує полотно IMAX, вона ТАКА велика – і все ж часом у неї глибоко зворушлива близькість. Відображаючи кінематографічні елементи 50-х і 80-х років, це багате, розумне бачення, яке передають актори.

Джон Нгуєн з Nerd Reactor описав фільм як «дві з половиною години барвистого хаосу», зазначивши його жорстокість і той факт, що Хемсворт виглядає «як злий Тор»:

Фуріоза – це дві з половиною години барвистого хаосу. Аня Тейлор-Джой та Аліла Браун отримують свою частку екранного часу як головна героїня. Кріс Хемсворт схожий на злого Тора у своїй червоній накидці та довгому волоссі. Це один із найжорстокіших фільмів про Божевільного Макса.

Франшиза «Шалений Макс» має багату історію з хорошими відгуками: фільм Джорджа Міллера 2015 року може похвалитися неймовірними 97% глядачів і 86% критиків на Rotten Tomatoes. Тим більше, що режисер повернувся до керма з новим акторським складом, і від нього, природно, очікують дуже багато.

«Фуріоза» може похвалитися найдовшою тривалістю серед усіх франчайзингових проектів на сьогоднішній день – 2 години 28 хвилин, що майже на півгодини довше, ніж у попередників. З огляду на такий час, зрозуміло, чому дехто критикує нерівномірний темп.

«Дементус» Кріса Хемсворта, ймовірно, стане важливим гравцем, оскільки він викликав неймовірно позитивну реакцію.

«Фуріоза: Хроніки Божевільного Макса» вийде в кінотеатрах 23 травня 2024 року. Вже запущено приквел про самого Макса.

Прокрутити вгору