Головна » Pornhub приєднується до платників податків в Україні: Деталі

Pornhub приєднується до платників податків в Україні: Деталі

Pornhub приєднується до платників податків в Україні (Фото: google)
Pornhub приєднується до платників податків в Україні (Фото: google)

Компанія MindGeek (також відома як Aylo), власниця популярного порносайту Pornhub, прийняла рішення стати платником податку на додану вартість (ПДВ) в Україні, як постачальник електронних послуг. Про це повідомив голова комітету Верховної Ради України з фінансів, податкової та митної політики, Данило Гетманцев.

Читайте також: Наступна презентація Apple відбудеться 7 травня. Що на ній покажуть?

На цю новину швидко відреагував засновник monobank, Олег Гороховський. Він жартома підкреслив важливість цієї події для українського handjob-ком’юніті. Він заявив у своєму Telegram-каналі, що monobank встановить безстроковий 20% кешбек на Pornhub для пана Гетманцева.

Цікаво, що минулого року Державна податкова служба України наклала штраф у розмірі $5 543 на власницю Pornhub за несплату “податку на Google”. Тепер Pornhub прийняла рішення сплачувати ПДВ в Україні, а monobank відправив обіцянку про “безстроковий 20% кешбек” на порносайт для Гетманцева.

Поряд з Pornhub, ще один сервіс з інтимним контентом, британський OnlyFans, також сплачує податки в Україні. У першому кварталі 2024 року OnlyFans поповнив український бюджет на $0,7 мільйона. Це майже рівно сумі за 9 місяців минулого року.

Загалом у першому кварталі 2024 року до бюджету України додалося 17 нових платників-нерезидентів, які постачають електронні послуги. За словами Гетманцева, наразі загалом 78 з 105 платників заявили про свої податкові зобов’язання на суму 2,4 мільярди гривень (25,5 мільйонів євро та $32,6 мільйони).

Серед найбільших платників ПДВ серед постачальників цифрових послуг, які задекларували та сплатили понад 2 мільярди гривень ще до настання граничного строку, були Google, Apple, Meta та Valve.

Прокрутити вгору