Головна » Ворожнеча Дуейна Джонсона та Райана Рейнольдса – погана новина для найпопулярнішої франшизи Netflix

Ворожнеча Дуейна Джонсона та Райана Рейнольдса – погана новина для найпопулярнішої франшизи Netflix

Нещодавні повідомлення свідчать, що ворожнеча Дуейна Джонсона та Райана Рейнольдса на зйомках “Червоного повідомлення” може стати поганою новиною для сиквела.

Читайте також: Найочікуваніші мультфільми 2024 року: Добірка

У бойовику/комедії 2021 року Рейнольдс і Джонсон знялися разом із Галь Гадот у глобальній пригоді про злочини та крадіжки. Незважаючи на погану реакцію критиків, які дали «Червоному повідомленню» рейтинг 37% на Rotten Tomatoes і 6,3/10 на IMDb, фільм став найпопулярнішим фільмом Netflix усіх часів. Звичайно, фільм з таким рівнем глядацької аудиторії не може не привернути продовження.

Незважаючи на те, що з моменту прем’єри «Червоного повідомлення» минуло майже три роки, новин про розробку другої частини було мінімум. Повідомляється, що сценарій вже написаний, але суттєвих новин про графік зйомок чи кастинг поки що немає. Як не дивно, сиквел «Джуманджі зі “скелею” має такий же сумнівний статус і ще довше чекає свого часу. 52-річна кінозірка не знімалася в кіно з 2022 року. І нещодавні повідомлення про його поведінку на знімальному майданчику були не найдобрішими. І це ставить під сумнів статус виробництва “Червоного повідомлення 2“.

Дуейн Джонсон і Райан Рейнольдс: пояснення ворожнечі


Раян Рейнольдс, Галь Гадот і Дуейн Джонсон у фільмі «Червоне повідомлення» (2021)

Перш ніж перейти до історії ворожнечі між Дуейном Джонсоном та Раяном Рейнольдсом, слід зазначити, що це вже друге негативне повідомлення з подібного приводу, опубліковане щодо The Rock у травні 2024 року. За лаштунками “Червоного“, майбутнього фільму зі Скелею в головній ролі, який не має нічого спільного з “Червоним повідомленням”, з’ясувалося, що зірка з’являється на знімальному майданчику помітно пізно, часто до восьмої години, або взагалі не з’являється. Така непрофесійна поведінка нібито додала 50 мільйонів доларів до витрат на фільм, щоб компенсувати час усіх інших, поки він був відсутній.

Незабаром після цього з’явилося ще одне повідомлення про аналогічні проблеми на зйомках «Червоного повідомлення». І це стосується конфлікту між Райаном Рейнольдсом і Дуейном Джонсоном. Так само, як і у випадку з «Червоним», Скеля постійно запізнювалася на “Червоне повідомлення“. В результаті чого Рейнольдс накинувся на нього в день, коли він прибув із запізненням на п’ять годин. Це призвело до того, що вони не розмовляли кілька років. Хоча вже з тих пір вони примирили свої розбіжності. Якщо ці повідомлення правдиві, то непрофесіоналізм Дуейна Джонсона на знімальному майданчику може зіграти центральну роль у затримках багатьох майбутніх кінопроектів за його участю:

  • Розлом Сан-Андреас 2;
  • «Великі неприємності в маленькому Китаї» (рімейк/продовження однойменного фільму);
  • Спін-офф «Форсажу» про Гоббса;
  • Форсаж 11;
  • «Ваяна» (ремейк однойменного мультфільму);
  • Круїз по джунглях 2;
  • Док Севідж;
  • Червоне повідомлення 2;
  • Червоне повідомлення 3;
  • Джуманджі 3;

Зіткнення Дуейна Джонсона та Райана Рейнольдса пояснює затримку сиквелів “Червоного повідомлення”


Дуейн Джонсон у фільмі «Червоне повідомлення» (2021)

Здається дуже складним знімати фільм, коли дві головні зірки не розмовляють один з одним. Особливо якщо хімія між ними лежить в основі фільму. Якби Райан Рейнольдс і «Скеля» ворогували за кадром, це цілком могло б пояснити багаторічну затримку між фільмами. Звичайно, Скеля підписала контракт на більш ніж десяток проектів, але 2010-ті показали, як багато він зробив, з’являючись у двох-трьох фільмах майже кожен рік десятиліття. Звичайно, якщо «Червоне повідомлення» стане таким величезним хітом для Netflix, вони знайдуть час, щоб включити його в розклад, якщо всі зацікавлені.

Якщо ворожнеча між двома зірками може пояснити затримки в «Червоному повідомленні 2», то вона не пояснює затримки в інших проектах. У 2023 році повідомлялося, що Скеля зіграє головну роль у фільмі режисера Бенні Сафді (“Діаманти в грубі“, “Прокляття“). Актор заявив: «Я перебуваю на тому етапі своєї кар’єри, коли я хочу знімати важливі фільми, які досліджують людяність, боротьбу [і] біль». Хоча було б дивно, якби він повністю відмовився від блокбастерів, цілком можливо, що пріоритети Скелі змістилися від численних великобюджетних проектів, на які він підписався.

Чи повернуться Райан Рейнольдс і Дуейн Джонсон до сиквелів «Червоного повідомлення»?


Червоне повідомлення (2021)

Згідно з початковими повідомленнями, Райан Рейнольдс і Дуейн Джонсон мали повернутися в «Червоному повідомленні 2», а Галь Гадот розповіла, що вже прочитала сценарій сиквела. Якщо Рейнольдс і Джонсон помиряться, цілком можливо, що вони продовжать франшизу, але примирення і згода знову працювати разом – це дві різні історії. Red Notice, можливо, став хітом, але у Райана Рейнольдса є багато інших справ, включаючи великий реліз «Дедпула 3» у липні 2024 року.

Якщо повідомлення про поведінку Скелі на знімальному майданчику правдиві, то ця інформація, яка стала надбанням громадськості, може змусити його взяти на себе відповідальність за це. У будь-якому випадку, обидва повідомлення про нього були поганим піаром для майбутніх фільмів за його участю, і ще невідомо, чи вплине це на їхній успіх. З огляду на величезну популярність Скелі і широку популярність його фільмів, негативна преса може бути не великою проблемою для такого проекту, як «Червоне повідомлення 2». Зрештою, жахливі відгуки не завадили фільму стати найбільшим фільмом Netflix за всю історію.

Прокрутити вгору