Головна » Помер зірка фільмів “Володар перснів”

Помер зірка фільмів “Володар перснів”

Помер зірка фільмів "Володар перснів" (Кадр з фільму)
Помер зірка фільмів “Володар перснів” (Кадр з фільму)

Днями кіноіндустрія оплакує втрату бездоганних талантів. Бернард Хілл помер у віці 79 років. BBC підтвердила смерть актора. Його не стало 5 травня.

Читайте також: Ленс Реддік востаннє з’явиться у фільмі “Джон Вік”: Нові подробиці сюжету майбутнього спін-оффу

Ті, хто не знає Хілла на ім’я, знають його обличчя. Актор знявся в багатьох ролях, а його кар’єра почалася в 1970-х роках. Першою помітною роллю Хілла став Йоссер Хьюз в серіалі «Придорожні хлопці» (1982). Під час трансляції шоу Йоссер став улюбленцем публіки, спостерігаючи за злетами та падіннями безробіття в Ліверпулі. І з цього моменту кар’єра Хілла продовжувала розвиватися.

Зокрема, Хілл зіграла велику роль у фільмі Джеймса Кемерона «Титанік», а також у трилогії Пітера Джексона «Володар перснів». У першому Хілл зіграв капітана Едварда Сміта, який керував трагічним першим плаванням «Титаніка». Що стосується «Володаря перснів», то йому дістався образ короля Рохану Теодена.

Помер зірка фільмів “Володар перснів”

Що стосується інших його робіт, то Хілл заслужив похвалу за роль Лютера Планкітта в трилері Клінта Іствуда «Справжній злочин». Зовсім недавно актор знявся у фільмі «Назавжди зараз» в ролі Оскара Сміта. Насправді, як повідомляє BBC, перед смертю Хілл мав зіграти головну роль у другому сезоні серіалу “Нічні дзвінки” разом із Мартіном Фріменом.

Шануючи втрату, драматичний режисер BBC Ліндсі Солт розповіла від імені мережі про спадщину Хілл у кіно:

Бернард Хілл проклав шлях на екрані, і його довга кар’єра, наповнена знаковими та чудовими ролями, є свідченням його неймовірного таланту. Для мене було великою честю працювати з Бернардом на BBC. Наші думки з його близькими в цей сумний час.

Світлої пам’яті!

Прокрутити вгору