Головна » Романтичні фільми, які зарядять позитивом

Романтичні фільми, які зарядять позитивом

Романтичні фільми, які зарядять позитивом (Фото: google)
Романтичні фільми, які зарядять позитивом (Фото: google)

Щодня нас оточують тисячі думок та завдань. Але іноді потрібно просто відпочити і насолодитися моментом, не думаючи ні про що. Тому ідеальним рішенням стане перегляд хорошого фільму, який точно підніме настрій. Кіно Клуб підготував для вас список з трьох романтичних стрічок, які вам точно сподобаються.

Читайте також: Найпопулярніші турецькі фільми, які варто подивитись

“Наречена втікачка”

Ця зворушлива романтична комедія розповідає історію Меґі Карпентер, яка живе в маленькому містечку і має особливу звичку: вона тікає з весілля, щоразу, коли має вийти заміж. Вже тричі Меґі втікала від весільних церемоній. Її історія привертає увагу нью-йоркського журналіста Айка Грема, який має намір викрити її як шахрайку. Але чи зможе він це зробити?

Трейлер

“Як позбутися хлопця за 10 днів”

Енді Андерсон, журналістка, отримує завдання написати статтю про те, як жінки позбавляються своїх чоловіків, коли вже не хочуть їх бачити поруч. Їй належить зробити це за 10 днів. Її план полягає в тому, щоб знайти хлопця, змусити його закохатися в себе та використовувати усі можливі трюки, щоб позбутися його. Проте вона обирає чарівного Бенджаміна Беррі, який, у свою чергу, має власні плани. Чи зможуть їхні плани взаємодіяти, коли на кону ставиться не тільки стаття, але й почуття?

Трейлер

“Чого хочуть жінки”

Цей фільм розповідає історію Ніка Маршалла, працівника рекламної агенції, який сподівається на підвищення по службі. Проте його плани змінюються, коли йому доводиться співпрацювати з Дарсі, новим топ-менеджером. Нік має створити рекламу для товарів, якими користуються жінки, але в результаті випадкового інциденту він отримує здатність чути думки жінок. Ця ситуація призводить до курйозних та незабутніх подій.

Трейлер

Ці романтичні фільми точно принесуть вам масу позитивних емоцій та відпочинку. Отже, обирайте той, що вам до смаку, запасайтеся смаколиками та насолоджуйтеся чудовими моментами на екрані.

Прокрутити вгору