Головна » Homelander у Mortal Kombat 1: показали в трейлері

Homelander у Mortal Kombat 1: показали в трейлері

Homelander у Mortal Kombat 1
Homelander у Mortal Kombat 1

Нарешті вийшов перший геймплейний тизер Homelander (Патріота), чергового бійця з DLC Mortal Kombat 1.

Анонсований як частина Kombat Pack 1 минулого року, Homelander, мабуть, є найочікуванішим персонажем на горизонті для MK1. Незважаючи на такі очікування гравців, Хоумлендер є одним з останніх бійців, які з’явилися в Зграї Комбат, оскільки він йде після Омні-Мена, Куан Чі, Миротворця та Єрмака. Тепер ми нарешті змогли побачити, як персонаж виглядає в дії, хоча дата його виходу ще не розкрита.

Геймдизайнер Mortal Kombat 1 Ед Бун показав свій перший погляд на Homelander у дії на виставці CCXP у Мексиці. У тизер-трейлері він виглядає як у серіалі «Пацани». Кат-сцена починається з того, що Хоумлендер п’є пляшку молока (що стало мемом), і закінчується зображенням одного з двох його Фаталіті.

На даний момент найбільше питання, пов’язане з Homelander в Mortal Kombat 1, а саме дата його виходу, ще не розкрито. NetherRealm Studios лише заявила, що він вийде в якийсь момент навесні 2024 року, що загалом означає, що реліз може збігтися з 4 сезоном The Boys, прем’єра якого відбудеться 13 червня 2024 року.

Mortal Kombat: У Мережі з’явилося свіже мистецтво рідкісного персонажа

Прокрутити вгору