Головна » Фільм «Сакраменто» з Крістен Стюарт у ролях: Деталі

Фільм «Сакраменто» з Крістен Стюарт у ролях: Деталі

Фільм «Сакраменто» з Крістен Стюарт у ролях (Фото: google)
Фільм «Сакраменто» з Крістен Стюарт у ролях (Фото: google)

Після емоційного драматичного трилера “Любов, брехня та кровопролиття”, який поки що тримається в українських кінотеатрах, зірка “Сутінок” Крістен Стюарт готується до зовсім іншого жанру в фільмі “Сакраменто”.

Читайте також: Найкращі фільми про юристів: Добірка

Фільм «Сакраменто»: Сюжет

“Сакраменто” (оригінальна назва “Sacramento”) розповість історію Рікі, життєрадісного і вільного молодого чоловіка, який переконує свого давнього друга Гленна, який вже звик до спокійного сімейного життя, вирушити в імпровізовану подорож з Лос-Анджелеса до Сакраменто.

У ролі Рікі виступить Майкл Ангарано, а Гленна зіграє Майкл Сера.

Але особливою окрасою фільму стане героїня Розі, яку зіграє сама Крістен Стюарт. Незвичайна та чарівна, вона додасть свіжості й енергії у кожну сцену.

Додаткова інформація:

Цей проект не лише підкорить серця глядачів гумором та пригодами, але також призведе до зустрічі з деякими надзвичайно талановитими акторами. Наприклад, Крістен Стюарт була номінована на премію “Оскар” за свою захоплюючу головну роль у біографічному фільмі “Спенсер: Таємниця принцеси Діани”.

Крім того, актор Розалінд Чао, відомий за роль у серіалі “Проблема 3 тіл”, також приєднається до акторського складу, збільшуючи очікування від цього фільму.

І варто зауважити, що Майкл Ангарано не лише виступає в головній ролі. Він також відповідає за сценарій і режисуру цієї захоплюючої комедії, яка має свою прем’єру заплановану на 2024 рік. Так що можна очікувати не лише чудових акторських виступів, але й цілком оригінальну історію, яка точно стане справжнім шедевром у своєму жанрі.

Прокрутити вгору