Головна » Бен Аффлек може зіграти Доктора Дума у “Фантастичній четвірці”-Витіки Marvel

Бен Аффлек може зіграти Доктора Дума у “Фантастичній четвірці”-Витіки Marvel

Бен Аффлек може зіграти Доктора Дума (Фото: google)
Бен Аффлек може зіграти Доктора Дума (Фото: google)

Подейкують, що у світі голлівудських блокбастерів дозрів новий проект, який може шокувати шанувальників коміксів та кіно загалом.

Читайте також: Новинки фільмів 2024 року, які вже вийшли на великий екран

Згідно з останніми даними HolyField News, акторський склад на роль Доктора Дума, легендарного лиходія зі світу Marvel Comics, може бути підтверджений в найближчі пару місяців. Особливо цікаво, хто претендує на роль персонажа.

Кілліан Мерфі, який прославився такими проектами, як «Гострі козирки» та «Оппенгеймер», входить до числа головних кандидатів на цю роль. Його талант створювати похмурі та таємничі образи робить його привабливим вибором для персонажа зі складною особистістю, такого як Доктор Дум.

Ще один потенційний кандидат – Бен Аффлек, який вже встиг зіграти роль Бетмена у кінематографічному всесвіті DC. Його повернення у світ супергероїв у ролі Доктора Дума може стати цікавим поворотним моментом у його кар’єрі.

І, нарешті, ім’я Мадса Міккельсена також спливло як можливий кандидат. Цей талановитий данський актор вже звик грати лиходіїв, і його участь у проекті могла б надати фільму новий рівень інтриги та харизми.

Однак, незважаючи на те, що фанати MCU вже почали тиснути на педаль очікування, варто пам’ятати, що поки що всі ці розмови залишаються лише чутками. Офіційного підтвердження від Marvel Studios поки що немає.

Оскільки зйомки «Фантастичної четвірки» розпочнуться влітку, анонс «Доктора Дума» відбудеться найближчим часом. Прем’єра фільму за коміксами запланована на 25 липня 2025 року.

Прокрутити вгору