Головна » Несподіваний факт про сцену з червоним черепом у фільмі «Месники: Завершення» став відомий через 5 років

Несподіваний факт про сцену з червоним черепом у фільмі «Месники: Завершення» став відомий через 5 років

Несподіваний факт про сцену з червоним черепом у фільмі «Месники: Завершення» став відомий через 5 років (Фото: google)
Несподіваний факт про сцену з червоним черепом у фільмі «Месники: Завершення» став відомий через 5 років (Фото: google)

Багато шанувальників знають актора Росса Маркванда за роллю Аарона у фільмі «Ходячі мерці». Але вони можуть не знати, що він зіграв Червоного черепа у фільмах «Месники: Війна нескінченності» та «Завершення», а зараз озвучує Чарльза Ксав’єра у фільмі «Люди Ікс ’97».

Читайте також: Найкращі фантастичні фільми: Добірка

Маркаанд взяв на себе роль Червоного Черепа після Х’юго Вівінга, який зіграв лиходія у фільмі «Капітан Америка: Перший месник». Це була досить плавна зміна. А сцени з Червоним Черепом, охоронцем Каменя Душі, стали одними з найбільш знакових і обговорюваних в останніх випущених «Месниках». Проте чи знаєте ви, що всі вони були зняті за один день?

Подкаст Phaze Zero від ComicBook нещодавно поговорив з Россом Марквандом про те, як знімалися сцени з Червоним черепом. Розмова була приурочена до 6-ї річниці прем’єри «Війни нескінченності» та 5-ї річниці виходу «Фіналу».

Це був страшенно цікавий досвід, і мені дуже подобається такий стиль зйомок. Я думаю, що ми закінчили за вісім годин – обидва фільми, один за одним, в один день. Я маю на увазі, що це нечувано.

Ці сцени несли велику вагу кожного фільму: Танос пожертвував Гаморою, щоб отримати Камінь Душі (у «Війні нескінченності»), а Чорна Вдова пожертвувала своїм життям, щоб дати Соколиному Оку та Месникам шанс скасувати Клацання, яке знищило половину всесвіту (у «Фіналі»). Брати Руссо, можливо, не закінчили всю основну роботу, необхідну для сюжетної лінії навколо Каменя Душі, і, швидше за все, зняли всі необхідні діалогові сцени для Хранителя Каменю за один день. Раніше знімалися сцени з іншими акторами.

Прокрутити вгору