Головна » Касові збори фільму “Зоряні війни” раптово обійшли Суперників із Зендеєю

Касові збори фільму “Зоряні війни” раптово обійшли Суперників із Зендеєю

Касові збори фільму "Зоряні війни" раптово обійшли Суперників із Зендеєю (Фото: google)
Касові збори фільму “Зоряні війни” раптово обійшли Суперників із Зендеєю (Фото: google)

Фільм «Каскадери» з Райаном Гослінгом та Емілі Блант у головних ролях потрапив до кінотеатрів, і хоча він очолив касові збори, він не мав успіху, на який очікувала Universal.

За перший вікенд фільм заробив у внутрішньому прокаті $28,5 млн, що менше за $30-35 млн, які прогнозували аналітики. Що стосується другого місця на вихідних, то титул дістався несподіваному претенденту… і це були не «Суперники».

Касові збори фільму «Зоряні війни: Епізод I – Прихована загроза», що був повторно випущений у кінотеатрах на честь 25-річчя фільму, піднялись у першу трійку. Перший епізод “Саги про Скайвокера” посів друге місце за касовими зборами, зібравши 8,1 мільйона доларів. Фільму вдалося обійти «Суперників» із Зендеєю, яка заробила 7,6 мільйона доларів за другий вікенд.

Повертаючись до «Каскадерів», фільм є великим провалом, оскільки бюджет виробництва склав 130 мільйонів доларів. Можливо, проект матиме непогану витривалість, але навіть студія в нього вже не вірить, оскільки цифровий реліз відбудеться незабаром.

Прокрутити вгору