Головна » Рецензія на фільм “Суперники”: Спортивна мелодрама від Луки Ґуаданьїно

Рецензія на фільм “Суперники”: Спортивна мелодрама від Луки Ґуаданьїно

Рецензія на фільм "Суперники" (Фото: google)
Рецензія на фільм “Суперники” (Фото: google)

“Суперники” (Challengers) – це захоплююча спортивна мелодрама від відомого італійського режисера Луки Ґуаданьїно, відомого своїми фільмами “Назви мене своїм ім’ям” та “Цілком та повністю”. Сценарій до цього фільму належить маловідомому американському ютуберу Джастіну Куріцкесу.

Читайте також: Найкращі комедії про секс: Добірка

Сюжет

Стрічка розповідає історію трьох молодих американських тенісистів: Таші Данкан (Зендея), Патріка Цвейга (Джош ОʼКоннор) та Арта Доналдсона (Майк Файст). Два з них, Патрік і Арт, друзі з дитинства, але як протилежності – один сором’язливий і покірний, інший – жвавий та бунтівний. Ця дивна динаміка створює цікаву основу для інтриги та конфлікту.

Трейлер

Зендея та її роль

Зендея, у ролі Таші, як розумна та рішуча дівчина, закохується в бунтаря, але обирає відмінника, який вступає до Стенфорда. Проте вона стає каталізатором для обох хлопців, впливаючи на їхні життєві вибори та спортивні досягнення.

Прем’єра та промо-кампанія

Зендея, яка отримала 10 мільйонів доларів гонорару, стала активним учасником промо-кампанії, відвідавши різні країни у вражаючих нарядах. Прем’єра фільму також була перенесена з вересня 2023 року на березень 2024 через голлівудські страйки, що заважали Зендеї виступати на червоних доріжках.

Акторський склад

Джош ОʼКоннор та Майк Файст також вражають своїми виступами у фільмі. Їхня гра, в поєднанні з професійною режисурою, допомагає відчути всю напруженість та емоційність головних персонажів.

Естетика та музичне супроводження

Робота оператора Сайомбгу Мукдіпрома відтворює красу гри та виразність емоцій на корті, дозволяючи глядачам зануритися в атмосферу тенісних змагань. Музичний супровід від Трента Резнора та Аттікуса Росса додає ритму та динаміки до сюжету, роблячи кожен матч захопливим подією.

Висновок

“Суперники” – це фільм, який не лише демонструє спортивні змагання, але й досліджує складні взаємини між головними героями, відображаючи їхні внутрішні боротьби та мрії. Режисер Лука Ґуаданьїно знову продемонстрував свій талант у створенні захоплюючих та емоційно насичених фільмів.

Прокрутити вгору