Головна » Стрічка Антона Птушкіна буде доступна на MEGOGO

Стрічка Антона Птушкіна буде доступна на MEGOGO

Вже з 4-го травня на MEGOGO буде доступна стрічка Антона Птушкіна, премʼєра фільму “Ми, наші улюбленці та війна” . Ця документальна стрічка пропонує новий погляд на події, що відбуваються в Україні через призму взаємин людей та тварин, які стали свідками і жертвами війни.

Стрічка Антона Птушкіна буде доступна на MEGOGO (Фото: google)
Стрічка Антона Птушкіна буде доступна на MEGOGO (Фото: google)

Режисером та сценаристом цього фільму є відомий журналіст і тревел-блогер Антон Птушкін, який вже має за плечима численні успішні проєкти.

Читайте також: Новинки кінопрокату: Документальний Фільм “Ми, Наші Улюбленці та Війна” та інші

Сутність фільму

“Ми, наші улюбленці та війна” ставить перед глядачем важливі питання про людську природу та моральні цінності в умовах війни. З початком повномасштабного вторгнення безліч українців опинилися в складних умовах, змушені були залишити свої домівки, не встигаючи забрати навіть найнеобхідніше. Проте, однією з найбільших проблем стало питання про залишених тварин, які, також як і їхні господарі, опинилися на межі виживання.

“Ми, наші улюбленці та війна” детально відображає цю проблему через призму життя та долі тварин під час війни. Птушкін працював над проєктом півтора року, привертаючи увагу як української, так і міжнародної аудиторії до актуальної теми.

Успіх фільму

Цей фільм, знятий в копродукції України та Канади, став не лише першим повнометражним творінням Птушкіна, а й його першою роботою, яка не буде доступна на YouTube. З 4 квітня він стартував у кінотеатрах та одразу отримав неймовірний успіх для української документалістики — фільм зібрав у національному прокаті 2,3 млн грн, що є рекордом для документального кіно. За цей період стрічку переглянули близько 13 440 глядачів. Дистриб’ютором фільму виступила компанія Green Light Films.

Подивитись стрічку онлайн з 4-го травня можна ексклюзивно лише на MEGOGO.

Прокрутити вгору