Головна » Фільм Антона Пушкіна побив рекорди українського прокату

Фільм Антона Пушкіна побив рекорди українського прокату

Фільм Антона Пушкіна побив рекорди українського прокату (Фото: google)
Фільм Антона Пушкіна побив рекорди українського прокату (Фото: google)

Прем’єра першого кінопроєкту “Ми, наші улюбленці та війна” від українського блогера та мандрівника Антона Пушкіна, яка відбулася 28 березня, виявилася найуспішнішою серед українських фільмів. Цей документальний фільм швидко побив усі рекорди, збираючи 2,3 мільйона гривень лише за перший вікенд у національному прокаті.

За даними видання Forbes, це перша українська документальна стрічка, яка за короткий проміжок часу здобула подібну суму. “Ми, наші улюбленці та війна” перевищила навіть успіх культового фільму “20 днів у Маріуполі”, який отримав нагороду Оскар. Для останнього це зайняло 16 вікендів, щоб зібрати 2,1 мільйона гривень.

Фільм Антона Пушкіна “Ми, наші улюбленці та війна” (Кадр з фільму)

Згідно зі статистикою, з 4 квітня фільм переглянули вже 13 440 кіноманів. Його демонстрували в 142 кінотеатрах на 174 екранах, проводячи приблизно 240 сеансів щоденно по всій Україні.

“Це однозначно успішний початок прокату для будь-якого фільму, не лише документального,” – підкреслила генеральний директор дистриб’юторської компанії Green Light Films Вероніка Ясінська.

Фільм Антона Пушкіна “Ми, наші улюбленці та війна” (Кадр з фільму)

Антон Птушкін також повідомив у своєму Instagram, що найбільший американський телеканал PBS придбав права на його фільм “Ми, наші улюбленці та війна”. Міжнародну версію стрічки покажуть в рамках популярного документального проєкту Nature від PBS.

“PBS є провідним телеканалом в Америці, який, зокрема, транслював фільм “20 днів у Маріуполі” у серії Frontline, який став лауреатом премії Оскар цього року,” – написав Птушкін.

Фільм “Ми, наші улюбленці та війна” розповідає про взаємовідносини між тваринами та людьми, які стали учасниками або свідками кривавої війни 2022 року. Головними персонажами є коти, собаки, ведмеді, леви, лемури та навіть єменський хамелеон на імʼя “Ігор”. Фільм також показує людей, які рятували своїх улюбленців навіть на власний ризик, а також іноземців, які були вражені героїзмом українців.

Прокрутка до верху