Головна » Перший тизер фільму «Пила 11»: Дата релізу фільму змінилась

Перший тизер фільму «Пила 11»: Дата релізу фільму змінилась

Перший тизер фільму «Пила 11»: Дата релізу фільму змінилась (Фото: google)
Перший тизер фільму «Пила 11»: Дата релізу фільму змінилась (Фото: google)

Компанія Lionsgate оголосила, що реліз «Пили 11» був значно відкладений. Замість того, щоб з’явитися в кінотеатрах у вересні 2024 року, продовження добре прийнятої «Пили X» вийде не раніше наступного року. Насправді хорор відклали на цілий рік – спочатку він мав вийти на екрани 27 вересня, але тепер він з’явиться в кінотеатрах лише 26 вересня 2025 року.

Вам буде цікаво: Дата виходу фільму “Трон 3: Арес” з Джаредом Лето підтверджено

Перший тизер фільму «Пила 11»

Режисер “Пили Х” Кевін Гротерт повернувся до своєї ролі режисера після того, як також зняв “Пилу VI” та “Пилу 3D“. Раніше він зізнавався, що занадто рано вбив Джигсоу:

Я гадаю, що я жалкую. Було б набагато простіше знімати ці фільми, якби цього не сталося, але в той же час перші три за великим рахунком вважалися найкращими з серії «Пила». Я думаю, що йдеться про те, щоб мати якусь цілісність, щоб зробити трилогію, і нічого більше. І рішуче вбивши персонажа, ця цілісність, як це сприймалося, принаймні в той час, була дуже важливою для того, щоб зробити історію великою.

Із заявленим виробничим бюджетом лише 13 мільйонів доларів, Saw X зібрав 110,6 мільйона доларів у всьому світі, втіливши знамениту франшизу в життя.

Прокрутити вгору