Головна » Вихід фільму «Екзорцист Ватикану 2» з Расселом Кроу офіційно підтверджено

Вихід фільму «Екзорцист Ватикану 2» з Расселом Кроу офіційно підтверджено

Вихід фільму «Екзорцист Ватикану 2» з Расселом Кроу офіційно підтверджено (Фото: google)
Вихід фільму «Екзорцист Ватикану 2» з Расселом Кроу офіційно підтверджено (Фото: google)

Світ «Екзорцист Ватикану» (The Pope’s Exorcist) ось-ось стане трохи більшим. Фільм жахів 2023 року з Расселом Кроу в головній ролі вже має багато шанувальників, які з нетерпінням чекають на продовження.

Читайте також: Фільм “Омен: Початок”: Повернення до коренів культового жаху

Після виходу першої частини фільму робота над сиквелом вже велася, але деякі зміни в студії Screen Gems, схоже, не дозволили проекту зрушити з мертвої точки. Але зараз, на щастя, ситуація змінюється – сиквелу дали зелене світло.

У середу продюсер Джефф Кац звернувся до соціальних мереж, щоб повідомити всім шанувальникам “Ватиканського екзорциста“, що їхнє терпіння окупилося. Він повідомив своїм підписникам, що офіційно отримав дзвінок і йому запропонували зняти наступний фільм франшизи.

“Мені щойно зателефонували. Офіційно це відбувається. Дякую дивовижним шанувальникам «Ватиканського екзорциста». Завдяки вам це сталося. Заправте свою Lambretta і приготуйтеся до поїздки.

Відповідаючи на пропозицію фанатів щодо назви для майбутнього сиквела, Кац висловив сподівання, що франшиза збереже ту саму систему імен, що й «Планета мавп».

Особисто я хочу зробити з цього «Планету мавп», зробити щось на кшталт «Молитва за ватиканського екзорциста» або «Небеса допомагають ватиканському екзорцисту» і тому подібне. Але це лише моя думка».

На початку цього року сам Рассел Кроу підняв питання про можливість створення нових фільмів у світі «Ватиканського екзорциста». Більше того, він навіть сказав, що планує створити трилогію, якщо вони зможуть продовжувати знімати фільми.

“Зараз це обговорюється”, – сказав Кроу в інтерв’ю The Six O’Clock Show. “Спочатку продюсери отримали згоду від студії не на одне продовження, а на два. Але зараз у студії змінилися менеджери, тому це питання ходить по колу. Ми розробили цього персонажа таким чином, щоб ви могли вивести його з гри та помістити в різні обставини. І пам’ятайте, що людина, на якій заснований фільм, Габріеле Аморт, написала 12 книг. Тож вихідного матеріалу у нас більш ніж достатньо, щоб зняти ще один-два подібні фільми. Але це, ймовірно, станеться не раніше наступного року».

Прокрутити вгору