Головна » Рецензії на фільм «Гладіатор 2» вказують на успіх Рідлі Скотта

Рецензії на фільм «Гладіатор 2» вказують на успіх Рідлі Скотта

Рецензії на фільм «Гладіатор 2» (Фото: google)
Рецензії на фільм «Гладіатор 2» (Фото: google)

Нещодавно відбувся тестовий показ довгоочікуваного сиквела “Гладіатора“. Проект обіцяє стати першим масштабним успіхом Рідлі Скотта за останній час, і, дивлячись на рецензії на фільм «Гладіатор 2», він гідний великих очікувань.

Читайте також: Перший трейлер «Гладіатора 2» підтвердив криваву історію

Як повідомляє портал World of Reel, показ відбувся у Лас-Вегасі, і ті, хто його відвідав, не залишилися байдужими. Вони підкреслили, що фільм є простою, але захоплюючою історією про помсту, яка захоплює з перших хвилин.

Особлива увага приділена виконавцям головних ролей Полу Мескалю та Конні Нільсен. Їхня гра отримала схвальні відгуки, і не виключено, що вона призведе до номінації на «Оскар» 2025 року. Повернення Нільсена до свого персонажа обіцяє стати одним із найяскравіших моментів сиквела.

Але не тільки акторська гра робить «Гладіатор 2» таким привабливим. Глядачі також відзначили захоплюючі екшн-сцени на гладіаторських аренах, які стають більш видовищними завдяки використанню тварин. Цей елемент додає картині додаткової динаміки.

Бюджет фільму склав близько 310 мільйонів доларів. Це величезна сума, але Paramount з полегшенням бачить комерційний потенціал у цьому проекті.

Прем’єра “Гладіатора 2” у кінотеатрах запланована на 22 листопада 2024 року.

Прокрутити вгору