Головна » Дата виходу фільму “Володарі Всесвіту” від режисера “Трансформерів”

Дата виходу фільму “Володарі Всесвіту” від режисера “Трансформерів”

Дата виходу фільму "Володарі Всесвіту" (Фото: google)
Дата виходу фільму “Володарі Всесвіту” (Фото: google)

Можливо, ми нарешті побачимо Етернію на великому екрані. Amazon MGM оголосила, що ігровий фільм «Володарі всесвіту» вийде в кінотеатрах 5 червня 2026 року.

Читайте також: Дата виходу “Месників 5”: з’явились подробиці у ЗМІ

Це перше оновлення за останній час щодо рімейку, який вже кілька років перебував у виробничому пеклі в різних студіях. Поточну версію фільму зрежисує Тревіс Найт (“Джміль”, “Кубо. The Legend of the Samurai»), а сценарій напише Кріс Батлер («Безсоромні», «Справжній детектив»). Хто зіграє головну роль, поки не повідомляється.

Що відомо про сюжетну лінію “Володарів Всесвіту”:

Згідно з синопсисом, у «Володарях Всесвіту» 10-річний принц Адам впав на Землю на космічному кораблі і був відокремлений від свого магічного Меча Сили, єдиного зв’язку з його будинком на Етернії. Знайшовши його майже через два десятиліття, Адам вирушає назад у космос, щоб захистити свою рідну планету від злих сил Скелета. Але для того, щоб перемогти такого могутнього лиходія, принцу Адаму спочатку потрібно буде розкрити таємниці свого минулого і стати Хі-Меном: наймогутнішою людиною у Всесвіті!

Дії розгортаються на планеті Етернія. Основна увага приділяється конфлікту між Хі-Меном, білявим м’язистим героєм, і його підступним ворогом Скелетом. Спочатку франшиза почалася з мультсеріалу та лінійки іграшок у 1980-х роках, а потім перетворилася на комікси та культовий класичний ігровий фільм з Дольфом Лундгреном та Френком Ланджеллом у головних ролях у 1987 році.

Прокрутити вгору