Головна » Дата виходу “Месників 5”: з’явились подробиці у ЗМІ

Дата виходу “Месників 5”: з’явились подробиці у ЗМІ

Дата виходу "Месників 5"
Дата виходу “Месників 5”: з’явились подробиці у ЗМІ

У світі кінематографа немає нічого більш захоплюючого, ніж сюжети культових франшиз. А коли справа доходить до кінематографічного всесвіту Marvel, все веде до нових кросоверів.

Тепер, коли пил після перестановок у Marvel Studios починає осідати, є заяви, що зйомки п’ятої частини культового серіалу «Месники» стартують найближчим часом.

Згідно з інформацією, отриманою від інсайдера кіноіндустрії Деніела Ріхтмана, студія готується розпочати роботу над “Месниками 5“. Ця заява викликає неймовірний ажіотаж серед фанатів MCU, які вже не можуть дочекатися нового кросовера.

Ця дата початку «Месників 5» дає надію на те, що Marvel Studios все ж таки планує випустити фільм у 2026 році. Зараз прем’єра запланована на 1 травня 2026 року, проте ходили чутки, що Marvel хоче перенести реліз через зменшення кількості релізів.

Очікується, що «Месники 5» (який відмовився від підзаголовка «Династія Канга») стане першим проектом, в якому Дедпул (Райан Рейнольдс) і Росомаха (Х’ю Джекман) взаємодіють з культовою командою героїв кінематографічного всесвіту. Ймовірно, студія робить велику ставку на кросовер, який може принести непогану суму в прокаті, тому відкладати його не будуть.

При цьому «Месники: Секретні війни» можуть вийти не навесні 2027 року, як планувалося зараз. За словами того ж інсайдера, картина призведе до м’якого перезавантаження, тому поспіху з фіналом Саги про Мультивсесвіт не буде.

Світові ЗМІ про фільм “20 днів у Маріуполі”, який отримав Оскар

Прокрутити вгору