Головна » Новий фільм про Ґодзіллу злили в інтернет перед цифровою прем’єрою

Новий фільм про Ґодзіллу злили в інтернет перед цифровою прем’єрою

Новий фільм про Ґодзіллу злили в інтернет (Фото: google)
Новий фільм про Ґодзіллу злили в інтернет (Фото: google)

Останнім часом Ґодзілла користується неймовірною популярністю у всьому світі, і це було ще до виходу фільму MonsterVerse «Ґодзілла і Конг: Нова імперія». До цього блокбастера вийшов фільм «Годзілла мінус один».

Отримавши премію «Оскар» за найкращі візуальні ефекти, «Ґодзілла: Мінус один» потрапив до домашнього прокату. Команда Toho Company випустила стрічку на дисках Blu-ray і DVD, доступним як у кольоровому, так і в чорно-білому варіанті, і вона буде доступна на Amazon Prime Video 3 травня 2024 року. Однак за кілька днів до цифрового релізу фільму, проект злили в мережу інтернет.

З 1 травня нову стрічку про Годзіллу можна буде знайти в інтернеті на просторах торрент-трекерів. Стрічка випускається звісно ж не в найвищій якості, проте для тих, хто її дуже чекав, навряд чи це відлякає.

Новий фільм про Ґодзіллу злили в інтернет (Фото: google)

Під час прокату фільм зібрав понад 100 мільйонів доларів у всьому світі при бюджеті менше 15 мільйонів доларів. Це просто неймовірний успіх для такого «маленького» проекту.

У США фільм зміг зібрати більше, ніж «на батьківщині» в Японії – 56,4 мільйона доларів. Загальні касові збори стрічки склали 106,7 млн. Для порівняння, попередній японський фільм «Відродження Ґодзілли» зібрав у прокаті 78 мільйонів доларів.

Прокрутити вгору