Головна » Том Хіддлстон розкрив дивовижні подробиці про перший контракт з Marvel

Том Хіддлстон розкрив дивовижні подробиці про перший контракт з Marvel

Том Хіддлстон розкрив дивовижні подробиці про перший контракт з Marvel (Фото: google)
Том Хіддлстон розкрив дивовижні подробиці про перший контракт з Marvel (Фото: google)

Сюжетна лінія персонажа Тома Хіддлстона була однією з найдовших і найулюбленіших у всьому кінематографічному всесвіті Marvel. Локі вперше з’явився на екрані у фільмі «Тор» у 2011 році і пройшов довгий шлях, навіть перш ніж знайти своє нове призначення у фіналі другого сезону «Локі» у 2023 році.

Читайте також: Marvel Studios підтвердили ключову зміну в майбутніх проектах MCU

Однак процес кастингу Хіддлстона виявився не таким простим, як багато хто очікував. Актор спочатку пробувався на роль Тора, і виявилося, що в цій історії є щось більше, ніж думали фанати.

Том Хіддлстон: Нові подробиці контракту актора з MCU

У подкасті “Seaman Says” актор Локі Том Хіддлстон розкрив деякі подробиці свого першого контракту з Marvel Studios.

Хіддлстон розповів, наскільки нетрадиційним був його контракт, і розповів, що студія мала «право» взяти його на роль Тора/Локі.

Було дуже цікаво… Це досить поширена справа, але я підписав… По суті, вони заздалегідь домовилися про мій контракт ще до того, як я прийшла [на прослуховування], і я його підписала. Але вранці я помітив, що там написано: «Marvel Studios має право вибрати Тома Хіддлстона на роль…», і утворився розрив. А хтось написав: “Тор/Локі”.

До сих пір ця маленька деталь контракту Хіддлстона була невідома широкому загалу. Дуже цікаво, що його розглядали на обидві ролі. Однак мало хто буде сперечатися, що Marvel помилилася, вибравши цих двох вже культових героїв фільмів коміксів.

Хіддлстон також зізнався, що не думає, що в контракті є ще два персонажі, схожі на нього:

І я подумав: «Цікаво, чи хтось ще так написав?». Я не думаю, що вони це зробили, якщо чесно.

Незабаром після цього він і Хемсворт дізналися, що плани Marvel щодо них вийшли далеко за рамки Тора, що стало для них несподіванкою, оскільки Том думав, що він «прослуховується в один фільм».

І після цього, дуже скоро, вони зателефонували нам з Крісом Хемсвортом в один день і сказали: «Слухайте, ми збираємося створити цих двох персонажів разом, представити їх одночасно, і у вас буде величезна подорож». І ми з Крісом думали, що прослуховуємось у фільм.

Коли Хіддлстон вперше зустрівся з президентом Marvel Studios Кевіном Фейгом, він хотів «поговорити з ним про Месників».

Я пам’ятаю, як мене вперше викликали в офіс Кевіна Файгі, і він сказав: “Слухайте, вітаю… Локі – чудова роль, а Тор буде чудовим фільмом, але я хочу поговорити з вами про Месників.

Файгі виклав весь план 1 фази MCU, в результаті чого Локі став «лиходієм у фільмі про Месників», що шокувало Хіддлстона. За його словами, після цього моменту життя “кардинально змінилося”:

“І я так: “Що?”. І він сказав: «Так, добре, ми збираємося зробити «Тора», потім ми збираємося зробити «Капітана Америка: Перший месник», а потім ми збираємося зробити «Месників». Локі буде лиходієм у фільмі, тому що він був першим лиходієм у першому коміксі про Месників». І я наче буквально випав з тієї зустрічі. Життя має кардинально змінитися, і це сталося».

Чи буде Том Хіддлстон хорошим Тором?

Кевін Файгі та кастинг-директор Сара Фінн за ці роки знайшли неймовірний талант, щоб оживити персонажів Marvel. Однак рішення зробити Тома Хіддлстона Локі замість Тора є одним із найкращих.

Хіддлстон – відмінний актор, але роль Тора в MCU набагато більше підходить Крісу Хемсворту. Мало того, що Хемсворт фізично більше схожий на бога грому, так ще й перехід від шекспірівської до науково-фантастичної комедії йому ідеально підійшов.

Що стосується Локі, то Хіддлстон чудово впорався із зображенням брата, який жадає влади, але в той же час жадає любові та ласки від своєї прийомної сім’ї.

Більш ніж через десять років після своєї першої появи Хіддлстон все ще грає бога обману і, можливо, продовжить відігравати ключову роль у сазі про мультивсесвіт.

Прокрутити вгору