Головна » Доля команди Громовержців та Кріса Еванса у фільмі “Месники: Секретні війни” – витік MCU від інсайдерів

Доля команди Громовержців та Кріса Еванса у фільмі “Месники: Секретні війни” – витік MCU від інсайдерів

Доля команди Громовержців та Кріса Еванса (Фото: google)
Доля команди Громовержців та Кріса Еванса (Фото: google)

У світі кіноіндустрії чутки завжди викликають бурю емоцій і ажіотаж. Особливо це стосується кінематографічного всесвіту Marvel, де кожна новина про майбутні проекти обговорюється з неприхованим інтересом і хвилюванням фанатів.

Читайте також: Месники: Таємні війни, Блейд та Людина-павук 4 – дати початку зйомок нових фільмів Marvel

Нещодавно в мережі з’явилося кілька заяв від інсайдерів, які надали подробиці майбутніх проєктів Marvel Studios. Розглянемо докладніше, що може запропонувати нам студія найближчим часом.

Однією з найбільш обговорюваних чуток була заява джерела ScoopsRus про те, що сцена після титрів майбутнього фільму «Дедпул і Росомаха» стане прямим тизером майбутнього кросовера «Месники: Секретні війни». Це викликало ажіотаж серед фанатів, які вже почали міркувати про те, які сюжетні лінії та персонажі можуть бути задіяні.

Ще однією шокуючою чуткою стала заява того ж джерела про те, що команда Громовержців буде масово знищена в сольному фільмі за коміксами. Хоча ця заява викликала певне занепокоєння серед глядачів, багато хто вже почав міркувати про те, які саме персонажі зможуть вижити. Схоже, змінений сценарій наблизив історію до «Загону самогубців: Місія через».

Багато шанувальників з нетерпінням чекали повернення Кріса Еванса в ролі улюбленого героя, Капітана Америки. Джерело під ніком MyTimeToShineHello стверджує, що актор вже підписав контракт на участь у фільмі “Месники: Секретні війни“. Раніше стало відомо, що Еванс повернеться не тільки в цій ролі.

І останнє, але не менш важливе, твердження про те, що Місячний лицар з’явиться в «Месниках 5». Це повідомлення з того ж джерела, яке сповіщає про повернення Кріса Еванса і підтверджує, що студія не забула про персонажа.

Загалом чутки від цих інсайдерів викликали неймовірний ажіотаж серед шанувальників кінематографічного всесвіту Marvel. Однак, як завжди, варто пам’ятати, що поки що це лише чутки і жодне з тверджень офіційно не підтверджено.

Прокрутити вгору