Головна » Фільм “Гарфілд” з Крісом Праттом відмінно стартував у прокаті – касові збори вражають

Фільм “Гарфілд” з Крісом Праттом відмінно стартував у прокаті – касові збори вражають

Фільм "Гарфілд" з Крісом Праттом відмінно стартував у прокаті (Фото: google)
Фільм “Гарфілд” з Крісом Праттом відмінно стартував у прокаті (Фото: google)

Поки люди в США дивилися “Каскадери” і “Зоряні війни: Прихована загроза” на великому екрані минулих вихідних, глядачі в інших країнах вишикувалися в чергу, щоб подивитися новий фільм про всіма улюбленого кота, який любить лазанью. Фільм “Гарфілд” вражаюче дебютував у Мексиці, а також у деяких країнах.

Читайте також: Сімейні фільми для приємного перегляду з дітьми

За п’ять днів прокату фільм зібрав 3,2 мільйона доларів в Іспанії, 2,2 мільйона доларів у Бразилії, 1,6 мільйона доларів в Італії та 1,3 мільйона доларів у Перу. Що стосується Мексики, то анімаційний фільм зібрав у прокаті 8,4 мільйона доларів. Загалом за перший вікенд проект заробив $22 млн на 18 ринках.

“Гарфілд” вийде в прокат у США та Канаді лише 24 травня. За прогнозами, він заробить 35 мільйонів доларів за довгі вихідні та позмагається за перше місце з новим фільмом режисера Джорджа Міллера “Фуріоза: Сага про Божевільного Макса“.

Оскільки фільм Гарфілда продовжить виходити на ключових міжнародних територіях протягом найближчих тижнів, касові збори продовжать стрімко зростати. Тепер, на думку аналітиків, мультфільм має всі дані, щоб стати великим хітом, що, безсумнівно, порадує Sony Pictures.

Судячи з усього, це новий успішний анімаційний блокбастер, яким в минулому році став Super Mario Bros. the Movie. Що забавно, головну роль тут озвучив і Кріс Пратт.

Прокрутити вгору