Головна » Новий лиходій у трейлері фільму «Зоряні війни: Аколіт»

Новий лиходій у трейлері фільму «Зоряні війни: Аколіт»

Новий лиходій у трейлері фільму «Зоряні війни: Аколіт» (Фото: google)
Новий лиходій у трейлері фільму «Зоряні війни: Аколіт» (Фото: google)

Останній трейлер фільму “Зоряні війни: Аколіт” вийшов з нагоди Дня “Зоряних війн”. Lucasfilm відкрила новий погляд на те, з чим стикаються джедаї цього разу.

Читайте також: Серіал “Зоряні війни”: Генерал Грівус повернувся у новому трейлері серіалу

«Зоряні війни: Аколіт» – це історія, яка відбувалася задовго до трилогії приквелів. Під час Вищої республіки джедаї практично не чинили опору. Однак часи змінюються, і кінець їхнього домінування як беззаперечних миротворців наближається до кінця, ніж будь-хто з них усвідомлює.

З огляду на все це, чи зможе невелика група з’ясувати, що відбувається, перш ніж справа зайде занадто далеко. Яскраво-червоний світловий меч – шокуюче видовище в епоху, коли ситхи є скоріше легендою, ніж фактом. Усі джедаї в новому трейлері виглядають щиро наляканими цим відкриттям.

Відео можна переглянути нижче:

Новий лиходій у трейлері фільму «Зоряні війни: Аколіт»

Звичайно, найбільшою визначною пам’яткою серії поки що є протистояння ситхів з джедаями в епоху, коли благородні лицарі не мають суперників за силою. Творець шоу Леслі Хедленд раніше розповіла про свої наміри щодо “Зоряних війн”. В її очах будь-хто, хто вступить до лав джедая, сам по собі буде аутсайдером. Вона хотіла відповісти на питання: що змушує людину робити «погані вчинки» і чи дійсно абсолюти джедаїв і ситхів настільки категоричні?

«Зоряні війни: Аколіт» стартує 4 червня 2024 року на Disney+.

Прокрутити вгору