Головна » Місячний лицар повертається: Режисер фільму “Чужий: Ромул” може стати режисером фільму Marvel “Сини опівночі”

Місячний лицар повертається: Режисер фільму “Чужий: Ромул” може стати режисером фільму Marvel “Сини опівночі”

Місячний лицар повертається (Фото: google)
Місячний лицар повертається (Фото: google)

У світі кіноіндустрії постійно циркулюють імена потенційних кандидатів на посаду режисера для очікуваних проектів. Останнім часом у центрі уваги опинився Федеріко Альварес.

Читайте також: Найкращі фантастичні фільми: Добірка

Режисер, відомий за трилером «Не дихай», зараз активно просуває фільм «Чужий: Ромул», і, схоже, він вже знайшов наступний проект. За інформацією інсайдерів MyTimeToShineHello та Comicodigy, Альварес є головним кандидатом на роль режисера фільму за коміксами «Сини опівночі» (Sons of Midnight).

Інтерес до потенційної участі Альвареса в цьому проекті виник не випадково. Його минулі роботи відомі своєю напруженою атмосферою, тонкою роботою персонажів і нетрадиційним підходом до оповіді. Безумовно, команда персонажів Marvel, таких як «Сини опівночі», чудово підходить для режисера.

Однак Федеріко Альварес – не єдиний претендент на посаду режисера цього фільму. Серед кандидатів також згадується ім’я Майкла Джаккіно, відомого роботою над фільмом «Нічний перевертень». Композитор, який став режисером, довів, що здатний створювати лякаючу атмосферу.

За словами джерел, Sons of Midnight вже знаходиться в розробці, що говорить про те, що анонс може відбутися найближчим часом. Також відомо, що фільм отримає віковий рейтинг R (18+), що віщує жорстокі сцени.

Офіційного підтвердження розвитку проекту поки немає. Проте надія на те, що талановитий режисер візьме участь у створенні фільму, наповнює шанувальників MCU оптимізмом.

Прокрутити вгору