Головна » Чому «Чужий: Ромул» може бути успішним без Рідлі Скотта в якості режисера

Чому «Чужий: Ромул» може бути успішним без Рідлі Скотта в якості режисера

Чому «Чужий: Ромул» може бути успішним
Чому «Чужий: Ромул» може бути успішним?

Нещодавно вийшов перший тизер-трейлер фільму «Чужий: Ромул», що дає глядачам уявлення про жахи, які чекають на героїв на космічній станції. Майбутній фільм стане сьомим у франшизі «Чужий» (не рахуючи кросоверів), яка почалася з оригіналу 1979 року режисера Рідлі Скотта.

Хоча шанувальники можуть бути в захваті від зв’язку нового проекту з фільмами Скотта, цього разу він виступає лише як продюсер. Натомість режисером фільму є Федеріко Альварес, відомий своєю роботою над одними з найкращих фільмів жахів останніх десятиліть. Ось чому Альварес є ключовим фактором ажіотажу навколо Чужого: Ромул.

У березні 2022 року Альварес був оголошений режисером наступної частини франшизи «Чужий». Фільм отримав офіційну назву «Чужий: Ромул», а продюсером виступив Рідлі Скотт, який зняв перший фільм і два його приквели («Прометей» і «Чужий: Заповіт»).

Про франшизу “Чужий”

«Чужий» — це науково-фантастична франшиза жахів, яка досліджує конфлікт між людьми та інопланетянами. Такі режисери, як Скотт, Джеймс Кемерон і Девід Фінчер, представили власні інтерпретації основної концепції, деякі з яких більше зосереджувалися на науково-фантастичних аспектах, а не на жахах.

Однак, якщо резюме Альвареса є хоч якимось показником, франшиза, безумовно, повертається до своїх витоків. Федеріко дебютував як режисер у фільмі «Зловісні мерці: Чорна книга» 2013 року, який є переосмисленням культового фільму Сема Реймі 1981 року «Зловісні мерці».

Як зазначає FandomWire, Альварес також зняв обидві частини франшизи “Не дихай”, які мали успіх у прокаті та отримали похвалу критиків. Таким чином, фільмографія Альвареса чітко показує, що він здатний впоратися з традиційними елементами «Чужого», показуючи, як головні герої намагаються вижити.

Альварес зарекомендував себе як майстерний стрибок, що стало ключовим аспектом успіху оригінального фільму. Те ж саме видно і в кат-сцені до фільму «Чужий: Ромул», який, як і оригінал, виглядає суворо і приземлено. Його атмосфера, безумовно, вимагає по-справжньому лякаючих моментів, коли ксеноморфи переслідують героїв на космічній станції.

Крім того, дія фільму відбуватиметься між подіями «Чужого» 1979 року та «Чужих» 1986 року. Очікується, що інтерквел стане окремим фільмом жахів, що дозволило Альваресу створити власний унікальний погляд на франшизу. Режисер також підтвердив, що намагався використовувати лише практичні ефекти.

«Чужий: Ромул» вийде в кінотеатрах 15 серпня 2024 року.

Найкращі фільми в історії кінопремії Оскар

Прокрутка до верху