Головна » Фільм “Чужий: Ромул”: Вийшов перший тізер

Фільм “Чужий: Ромул”: Вийшов перший тізер

Фільм "Чужий: Ромул": Вийшов перший тізер (Фото: google)
Фільм “Чужий: Ромул”: Вийшов перший тізер (Фото: google)

Франшиза “Чужий” завжди тримала в напрузі своїх шанувальників. З одного боку, цей космічний трилер має безмежний потенціал для експлуатації, а з іншого, останні експерименти Рідлі Скотта у фільмах “Прометей” та “Чужий: Заповіт” розділили глядацьку аудиторію. Багато з них висловлювали невдоволення віддаленням від коріння франшизи та відхиленням від сюжетних ліній, що вже були встановлені.

Рекомендації Кіно Клубу: Найкращі фільми в історії кінопремії Оскар

У світлі цих обставин 20th Century Studios прийняли рішення знайти оптимальний шлях вперед: змінити режисера та повернутися до коріння франшизи, наближаючись до стилю та настрою перших фільмів, які здобули прихильність глядачів.

Новим керівником проекту став Феде Альварес, відомий своїми роботами над фільмами “Не дихай” і “Не дихай 2”. Впевненість у його здібностях підкріплює його досвід успішного перезапуску інших культових франшиз, таких як “Зловісні мерці” та “Дівчина в павутині”.

Тизер нового фільму “Чужий: Ромул” (Alien: Romulus) вже вийшов, розпалюючи ажіотаж серед шанувальників космічного жаху. Прем’єра цієї довгоочікуваної стрічки запланована на 16 серпня 2024 року, і фанати вже непереборно чекають того, щоб знову поринути в жахливу та захоплюючу атмосферу всесвіту “Чужого”.

Фільм “Чужий: Ромул”:Тизер

Джерело: https://kinowar.com/vyjshov-pershyj-tyzer-novogo-filmu-pro-chuzhyh-chuzhyj-romul/

Прокрутити вгору