Головна » Моряк Попай: Готується ремейк раніш популярного мультика

Моряк Попай: Готується ремейк раніш популярного мультика

Моряк Попай: Готується ремейк раніш популярного мультика (Фото: google)
Моряк Попай: Готується ремейк раніш популярного мультика (Фото: google)

Культовий герой старих мультфільмів отримає нове життя у повнометражному ремейку

Студії Chernin Entertainment і King Features працюють над створенням великобюджетного проєкту, присвяченого легендарному моряку Попаю. Ця інформація була опублікована у журналі Variety.

Наразі відомо, що над сценарієм і продюсуванням робить Майкл Калео, відомий своєю роботою над такими проектами, як серіал “Клан Сопрано” та фільми “Сексуальна тварюка” і “Малавіта”. Щодо головної ролі поки не прийнято остаточного рішення, але шанувальники активно обговорюють можливість призначення Двейна Джонсона.

Читайте також: Дивіться огляд новогу фантастичного серіалу “Сигнал” від Netflix

Моряк Попай: Що відомо

Цей персонаж став відомим завдяки американським коміксам 1920-х років та анімаційним фільмам 1930-х, в яких його персонаж був улюбленцем глядачів за його неймовірну силу, яку він одержував, споживаючи шпинат.

Старий мультфільм про Моряка Попая є культовим твором, який надихав покоління глядачів по всьому світу. Створений в 1930-х роках, цей анімаційний серіал зображав пригоди відважного моряка на ім’я Попай. Він завжди був готовий захищати справедливість та допомагати тим, хто потребував допомоги. Його незрівнянна сила, яку він отримував від споживання шпинату, робила його символом сили і впевненості.

Цей мультсеріал знав широкий успіх завдяки яскравим персонажам, захоплюючим пригодам та глибоким підтекстам, які дотепно висміювали соціальні та політичні проблеми свого часу. Разом з тим, він став символом добра і вірності, що пройшов через десятиліття та залишається у серцях глядачів і до цього дня.

Слід відзначити, що раніше вже була знята ігрова стрічка про моряка Попая. Це була музична комедія 1980 року від режисера Роберта Олтмена, де головну роль виконав Робін Вільямс.

Прокрутити вгору