Головна » Касові збори “Дюни: Частина 2” наближаються до “Месників: Завершення” в IMAX

Касові збори “Дюни: Частина 2” наближаються до “Месників: Завершення” в IMAX

Касові збори Дюна Частина 2
Касові збори “Дюна: Частина 2” вражають

Незважаючи на те, що «Дюна: Частина друга» вийшла три тижні тому, науково-фантастична епопея, заснована на класичному романі Френка Герберта, все ще добре тримається в прокаті.

Фільм зібрав у світовому прокаті понад 570 мільйонів доларів і значно перевершив остаточні показники оригінального фільму. На цьому все не закінчується, оскільки фільм входить до десятки найкасовіших фільмів в історії IMAX.

Лише за четвертий вікенд «Дюна: Частина друга» зібрала 12 мільйонів доларів у світовому прокаті IMAX. В результаті загальні касові збори в преміальному форматі досягли $124 по всьому світу, що зробило фільм восьмим найкасовішим фільмом у цьому форматі.

У Північній Америці на зали IMAX наразі припадає 58,3 мільйона доларів. Це шалені 25% касових зборів регіону, які зараз становлять понад 230 мільйонів доларів.

Ці результати вражають ще більше, якщо врахувати, що «Дюна: Частина друга» тепер ділить екранний час IMAX з «Мисливцями за привидами: Моторошний жах», який дебютував у форматі всередині країни з цінником у 1,8 мільйона доларів.

Для порівняння, «Аватар: Шлях води» зібрав 247 мільйонів доларів у прокаті IMAX, а «Месники: Завершення» – 150 мільйонів доларів. Oppenheimer, випущений минулого року, заробив вражаючі 183,2 мільйона доларів.

На думку аналітиків, друга “Дюна” продовжить збирати непогано, тому підсумкові касові збори будуть вражаючими.

Читайте нашу рецензію на серіал “Володарі повітря” від Apple. Це новий серіал Спілберга про військових льотчиків часів другої світової війни.

Прокрутити вгору