Головна » Аарон Тейлор-Джонсон все ж стане Бондом і замінить Деніела Крейга

Аарон Тейлор-Джонсон все ж стане Бондом і замінить Деніела Крейга

Аарон Тейлор-Джонсон все ж стане Бондом
Аарон Тейлор-Джонсон все ж стане Бондом

Судячи з усього, тепер ми точно знаємо, ким буде новий Джеймс Бонд, хоча офіційного оголошення ще не було.

Відоме видання DailyMail підтверджує ранню інформацію The Sun про переговори з британським актором Аароном Тейлором-Джонсоном про його згоду на роль нового агента 007.

За інформацією джерел, продюсери “Бонда” на чолі з Барбарою Брокколі вирішили вибрати 33-річного актора на роль. Тепер вони чекають слушного моменту для офіційного анонсу, який, як зазначено, має бути зроблений масштабно.

Цікавим моментом є те, що Тейлор-Джонсон запропонували контракт на три фільми з можливістю продовження на четверту частину. Крім того, вже визначена відповідна зачіска до його образу, що говорить про серйозний підхід до створення нового образу агента 007.

Крім того, стали відомі деякі подробиці, що стосуються тональності майбутніх фільмів. Вони будуть відрізнятися від того реалізму, до якого ми звикли у фільмах з Деніелом Крейгом у головній ролі. Нові історії будуть ближчими до стилю історії за участю версії героя Пірса Броснана, але в той же час внесуть нові елементи.

Незважаючи на всі ці цікаві оновлення, варто зазначити, що і DailyMail, і The Sun є таблоїдними виданнями, і їхній інформації не завжди можна повністю довіряти. Тому варто дочекатися офіційного підтвердження.

Загалом, рішення взяти Аарона Тейлора-Джонсона на роль нового агента 007 обіцяє стимулювати інтерес до серіалу та принести свіжий погляд на франшизу.

Дивіться огляд новогу фантастичного серіалу “Сигнал” від Netflix

Прокрутити вгору