Головна » Замість Warcraft 2: стали відомі подробиці нового фільму від режисера адаптації Warcraft

Замість Warcraft 2: стали відомі подробиці нового фільму від режисера адаптації Warcraft

З 2018 року було відомо, що режисер Warcraft Дункан Джонс візьметься за екранізацію коміксу Rogue Trooper, але проєкт майже загубився в тіні до січня 2024 року, коли були розкриті подробиці акторського складу. Тепер з’явилися нові технічні подробиці фільму, який вийде замість Warcraft 2.

Джейсон Кінгслі, керівник Rebellion Developments і 2000AD, видавець Rogue Trooper, розповів IGN, що адаптація створюється на Unreal Engine 5. Картинка буде далека від звичних ігрових кат-сцен. Використовуючи «всю міць движка», творці прагнуть до найкращого візуального результату, не турбуючись про оптимізацію під ПК і приставки.

«UE5 — це гнучкий і потужний інструмент для постійного покращення візуального досвіду», — сказав Кінгслі.

Перша концепція того, як може виглядати майбутня екранізація:

Замість Warcraft 2
Замість Warcraft 2 зроблять екранізацію Rogue Trooper

Epic Games також допомагає з проектом, даючи поради щодо використання інструментарію. Завдяки Unreal Engine 5 «сцену можна змінювати як завгодно», перетворюючи зняті кадри на справжнє кіно. Над фільмом працюють оператори, світлотехніки та інші фахівці, знайомі з ігровими фільмами.

Кінгслі зазначає, що виробництво на ігровому рушії — це «невелика частина витрат», ніж створення фільмів, які покладаються на комп’ютерну графіку, таких як «Аватар».

Наразі анімаційний фільм не має навіть приблизної дати виходу, але новини про нього свідчать про те, що розробка рухається вперед. Можливо, найближчим часом ми побачимо перші кадри.

Що стосується сиквела Warcraft, то студія вирішила відмовитися від нього після поганого прийому оригіналу. Однак нещодавно вийшла нова адаптація, з сеттингом, схожим на Warcraft.

Український фільм “Я, Побєда і Берлін” вийшов у кінотеатрах: Огляд кінострічки

Прокрутка до верху