Головна » Пол Радд з «Людини-мурахи» поняття не має, коли повернеться у всесвіт Marvel

Пол Радд з «Людини-мурахи» поняття не має, коли повернеться у всесвіт Marvel

Пол Радд з «Людини-мурахи»
Пол Радд з «Людини-мурахи»

З моменту своєї появи у фільмі «Людина-мураха» у 2015 році Скотт Ленг був важливою частиною MCU. Він приєднався до команди Кепа у фільмі «Капітан Америка: Громадянська війна» і, потрапивши в пастку Квантового світу в кінці «Людини-мурахи та Оси», колишній злочинець довів себе героєм, допомігши врятувати всесвіт у «Месниках: Завершення».

Шкода, що «Людина-мураха та Оса: Квантоманія» підвела його та Пола Радда минулого року. Фільм в цілому став розчаруванням. А погана реакція критиків і комерційна реакція, ймовірно, означають, що Людина-мураха більше ніколи не стане хедлайнером власного блокбастера.

Тим не менш, враховуючи, що триквел закінчився тим, що Скотт переконався, що він прирік Мультивсесвіт, перемігши Канга Завойовника, це, безсумнівно, стане ключовою частиною наступних фільмів про Месників.

Пол Радд з «Людини-мурахи» не знає, чи повернеться у Marvel

Однак Радд, який просуває «Мисливців за привидами: Крижана імперія», стверджує, що перебуває в невіданні щодо свого майбутнього у всесвіті Marvel (MCU).

Радд чув чутки про те, що генеральний директор Disney Боб Айгер виключив продовження невдалих фільмів MCU. І він, швидше за все, попрощається з Людиною-мурахою в наступних фільмах про Месників.

Цікаві детективи 2023 року, які варто подивитись

Прокрутити вгору