Головна » Анімаційний Фільм “Причинна” тепер онлайн на Takflix

Анімаційний Фільм “Причинна” тепер онлайн на Takflix

Анімаційний Фільм "Причинна" (Фото: google)
Анімаційний Фільм “Причинна” (Фото: google)

Андрій Щербак, відомий режисер, презентує свій новий анімаційний шедевр “Причинна”, доступний для перегляду онлайн на платформі Takflix. Цей захоплюючий фільм створено за мотивами однойменної поетичної балади Тараса Шевченка “Причинна” і забезпечений англійськими субтитрами, щоб був доступний глядачам по всьому світу.

Рекомендації Кіно Клубу: Світові ЗМІ про фільм “20 днів у Маріуполі”, який отримав Оскар

Анімаційний Фільм “Причинна”: Сюжет

“Причинна” – це драматична історія кохання, яке перевершує випробування війни. Під час того, як козак бореться на полі бою, його кохана залишається вдома, марнуючи час на очікування та сум. Проте, не дивлячись на всі труднощі, вони залишаються вірні одне одному назавжди.

Трейлер

У створенні фільму взяли участь талановиті кінодіячі. Режисер, автор сценарію та художник-постановник – Андрій Щербак. Музичне оформлення належить Тетяні Шамшетдінові, а звукорежисером виступив Олег Татарчук. Продюсерами фільму виступили Геннадій Кофман і Ольга Бесхмельниціна. Робота над стрічкою здійснювалась за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

“Причинна” вже успішно пройшов через кілька кінофестивалів, включаючи “Молодість”, Linoleum та Одеський міжнародний кінофестиваль. Крім того, фільм отримав національну премію “Золота Дзиґа” за найкращий анімаційний фільм.

Прокрутка до верху