Головна » Серіал “Доктор Хто”: Вийшов трейлер майбутнього сезону

Серіал “Доктор Хто”: Вийшов трейлер майбутнього сезону

Серіал "Доктор Хто": Вийшов трейлер майбутнього сезону (Фото: google)
Серіал “Доктор Хто”: Вийшов трейлер майбутнього сезону (Фото: google)

Науково-фантастичний серіал “Доктор Хто”, якому минулого року виповнилося 60 років, готується до нового етапу своєї подорожі. Останній трейлер випереджає пригоди П’ятнадцятого Доктора, якого зіграє Шуті Гатві.

Читайте також: Найкращі фільми в історії кінопремії Оскар

Серіал “Доктор Хто”: Сюжет

Після несподіваної регенерації Чотирнадцятий Доктор (Девід Теннант) вирішив взяти перерву від пригод, віддавши перевагу спокою поряд із родиною Донни Ноубл (Кетрін Тейт). Тим часом, П’ятнадцятий Доктор, отримавши свою власну ТАРДІС, вирушив у подорож далекими світами.

Трейлер

У 14 сезоні серіалу “Доктор Хто” П’ятнадцятий Доктор знову зіткнеться з неймовірними випробуваннями, рятуватиме Землю та інші планети разом із новою спільницею, Рубі Сандей (Міллі Гібсон). Її вперше було показано у різдвяному спецвипуску “Церква на Рубі-роуд”, що вийшов у грудні 2023 року.

Офіційно підтверджено, що першу серію нового сезону написав Стівен Моффат, колишній шоураннер, який відповідав за пригоди Одинадцятого і Дванадцятого Докторів, тож перед нами обіцяє бути цікаво.

Наголошено, що П’ятнадцятий Доктор отримає мінімум два сезони, кожен з яких складатиметься з 8 серій. Прем’єра нових серій відбудеться 11 травня.

Джерело: https://www.kinofilms.ua/ukr/news/

Прокрутити вгору