Головна » Топ серіалів-трилерів 2023 року, що залишать вас на краю крісла

Топ серіалів-трилерів 2023 року, що залишать вас на краю крісла

Топ серіалів-трилерів 2023 року (Фото: google)
Топ серіалів-трилерів 2023 року (Фото: google)

Глядачі завжди з нетерпінням чекають нові епізоди трилерів, які пропонують непередбачувані сюжети та напружену атмосферу. Цей жанр вміло полоскає нерви та залишає вас в захваті, а фільми і серіали здатні вкрасти вашу увагу з перших хвилин. З розвитком кінематографа від майстерності Альфреда Гічкока до сучасних багатосерійних саг, трилери продовжують завойовувати серця глядачів.

Рекомендації редакції: Міні-серіали 2023 року, які варто обов’язково подивитися

“Перехоплений рейс” (2023)

Рейтинг: IMDb – 7.4

Ця гостросюжетна новинка британського кіно переносить нас на борт літака, який летить із Дубаю до Лондона. Але спокійному польоту настає кінець, коли злочинці захоплюють літак, загрожуючи знищенням усіх пасажирів, якщо їм не підкоряться. Серед пасажирів виявляється досвідчений бізнес-переговорник, який придумує власний план порятунку, ризикуючи всім.

Офіційний трейлер

“Любов та смерть” (міні-серіал, 2023)

Рейтинг: IMDb – 7.5

Цей міні-серіал, заснований на реальних подіях, розповідає історію двох парафіянок церкви в Техасі, які співають у хорі та здається, мають ідеальне життя. Але все змінюється, коли одна з них скоює вбивство, що шокує містечко та руйнує життя обом родинам.

Офіційний трейлер

“Любе дитя” (міні-серіал, 2023)

Рейтинг: IMDb – 7.3

Цей німецький серіал розповідає історію викрадення молодої жінки та її дітей маніяком. Після років ув’язнення в лісовій хатині, жінці вдається втекти разом з однією з дітей, розкриваючи при цьому шокуючі таємниці.

Офіційний трейлер

“Монтекрісто” (2023)

Рейтинг: IMDb – 5.8

Цей іспанський серіал розповідає історію творця успішної технологічної корпорації, який ховає від усіх своє минуле. Але коли його бажають розорити конкуренти, включаючи акулу бізнесу, він вирішує відповісти з такою силою, яку ніхто не очікував.

Офіційний трейлер

“Знаменитість” (2023)

Рейтинг: IMDb – 7.5

У цьому корейському серіалі ми бачимо несподіване зростання слави дівчини на ім’я Со А Рі, яка раптово стає відомою в соцмережах. Проте за всією цією славою ховається щось більше, ніж можна було б очікувати.

Офіційний трейлер

“Вбивство на краю світу” (міні-серіал, 2023)

Рейтинг: IMDb – 7.1

Цей серіал розпочинається як класичний детективний трилер, але швидко перетворюється на сучасний скандинавський трилер, де дочка коронера веде розслідування за таємничими обставинами.

Офіційний трейлер

“Маяк 23” (2023)

Рейтинг: IMDb – 5.6

У цьому фантастичному серіалі двоє незнайомців опиняються на маяку в космічній глушині, де вони змушені протистояти небезпеці та розкривати таємниці.

Офіційний трейлер

“Останнє, що він сказав мені” (2023)

Рейтинг: IMDb – 6.5

У цьому американському серіалі дружина шукає правду за зникненням свого чоловіка, яке веде її до шокуючих відкриттів про свою сім’ю.

Офіційний трейлер

“Чистота” (міні-серіал, 2023)

Рейтинг: IMDb – 6.3

Австралійський міні-серіал “Чистота” потрапив до переліку захоплюючих трилерів, що надихнені реальними історіями. Він розповідає про загадковий культ, що викрадає маленьких дітей з сімей з метою перетворити їх на ідеальних послушниць. Головна героїня, самотня жінка, яка виростала в суворій релігійній громаді, вирішує викрити злочинців, знаходячись перед викликом, який перевершує її власні демони.

Офіційний трейлер

“Блакитні вогні” (2023)

Рейтинг: IMDb – 8.1

У цьому серіалі у жанрі кримінального трилера розповідається про будні патрульної служби у маленькому містечку Белфасту. Молоді поліцейські стажери опиняються в неблагополучному районі, де кримінал та наркотики цвітуть, і їм доводиться боротися з безліччю викликів. За допомогою професійних навичок та підтримки колег вони виходять з найскладніших ситуацій з гідністю.

Офіційний трейлер

“Нічний агент” (2023)

Рейтинг: IMDb – 7.5

У цьому новому закордонному серіалі ФБР агент Пітер Сазерленд неволі стає частиною смертельно небезпечної змови всередині Білого дому. Після дзвінка екстреної лінії від Роуз Ларкін, яка твердить, що її переслідує маніяк, Пітер рятує її та випадково розкриває політичну змову, що загрожує усьому країні.

Офіційний трейлер

“Всевидюче око” (2023)

Рейтинг: IMDb – 6.3

У цьому захоплюючому серіалі Єлена, у пошуках роботи, прибирає в будинку багатої сім’ї на Мангеттені. На перший погляд, все здається ідеальним, але згодом вона розуміє, що стіни будинку приховують численні смертельні таємниці. Єлені доводиться виживати та боротися за своє життя, а також розкривати таємниці няньки, яка має свої злочинні плани.

Офіційний трейлер

“Калейдоскоп” (міні-серіал, 2023)

Рейтинг: IMDb – 6.6

У цьому захоплюючому американському міні-серіалі розповідається історія пограбування, яке влаштовує група грабіжників. Вони планують вкрасти кілька мільярдів з неприступного сховища, використовуючи ураган як прикриття. Однак їх плани підводять через зраду та жадібність в самий критичний момент.

Офіційний трейлер

Таким чином, трилери 2023 року вразили глядачів своєю напруженою атмосферою, захоплюючими сюжетами та високою якістю виконання. Від захоплюючих розслідувань до захоплюючих історій про виживання, ці серіали пропонують щось для кожного любителя напруженого кінопродукту. І, звичайно ж, вони залишають глядачів з нетерпінням чекати нових вражень у майбутньому.

Прокрутити вгору