Головна » “Сторожова застава”: де можна подивитись онлайн та про що фільм?

“Сторожова застава”: де можна подивитись онлайн та про що фільм?

"Сторожова застава": де можна подивитись онлайн
“Сторожова застава”: де можна подивитись онлайн

Привіт, друзі! Сьогодні ми з вами поговоримо про захопливу кінострічку “Сторожова застава”, яка запрошує нас у захоплюючу подорож у минуле, а саме до часів Київської Русі. Якщо ви любите пригодницькі фільми з дотиком магії та величних битв, то цей фільм точно для вас!

За сюжетом стрічки, молодий хлопчик Вітько, який живе у сучасному світі, випадково потрапляє через магічний портал у минуле, а саме на тисячу років назад, коли владарювала Київська Русь. У цих далеких часах йому доводиться об’єднатися з легендарними богатирями, щоб протистояти армії Половців та їхньому величезному кам’яному монстру. Однак найбільше випробування чекає головного героя у зустрічі з найнесподіванішим ворогом.

Цей фільм вразив глядачів своєю захоплюючою історією, динамічними битвами та захоплюючими ефектами. Не дивно, що він зібрав неймовірну суму у касах – близько 19 мільйонів гривень, а подивилося його майже 276 тисяч глядачів у кінотеатрах України. А це ще не все! Фільм також вийшов у кінотеатрах Казахстану, Білорусі та багатьох інших країн.

Після успіху стрічки у кінотеатрах, було вирішено створити чотирисерійну версію, яку можна переглянути на YouTube-каналі кінокомпанії Film.ua. А от про витрати на створення цієї епічної пригодницької історії. Загалом, виробництво фільму обійшлося у понад 40 мільйонів гривень, з них 45% було забезпечено Держкіно.

“Сторожова застава”: дивитись онлайн:

Режисером цієї захоплюючої стрічки є Юрій Ковальов, а в головних ролях виступають Даниїл Каменський, Єва Кошова, Роман Луцький та багато інших талановитих акторів. Фільм дійсно вражає своєю якістю та ефектними сценами.

Отож, якщо ви шукаєте захоплюючий пригодницький фільм зі сміливими героями та епічними битвами, то “Сторожова застава” – це саме те, що вам потрібно! Насолоджуйтеся цією неймовірною історією та переживайте разом з героями у їхніх захоплюючих пригодах!

Дивіться огляд новогу фантастичного серіалу “Сигнал” від Netflix

Прокрутити вгору