Головна » Перезапуск «Бетмена» в DCU залишився без режисера

Перезапуск «Бетмена» в DCU залишився без режисера

Перезапуск «Бетмена»
Перезапуск «Бетмена» The Brave and The Bold

Після анонсу Джеймса Ганна на початку 2023 року перезапуск Бетмена з «Хоробрими та сміливими» (The Brave and The Bold) отримав тривожне оновлення.

Проект буде заснований на коміксах Гранта Моррісона, і багато фанатів DC були в захваті від ідеї показати Бетсімейство наживо. Очікування (і побоювання) лише зросли, коли в червні 2023 року режисером нібито призначили Андреса Мускетті (“Флеш”, “Воно”).

Однак з тих пір було мало оновлень, а річне перенесення фільму Метта Рівза «Бетмен: Частина II» змусило деяких шанувальників DC турбуватися про графіки виходу майбутніх фільмів.

Оновлення щодо розробки Batman Reboot

Нещодавня стаття The Hollywood Reporter, присвячена Андресу та Барбарі Мускетті, підтвердила, що дует ще не підписав контракт на наступний фільм.

Це оновлення говорить про те, що «Хоробрий і сміливий» може бути не наступним проектом Мускетті. Стаття може підтвердити інформацію про те, що режисер залишив комікс.

Варто зазначити, що дата виходу “Хоробрих і сміливих” поки що не оголошена. Ба більше, лише “Супермен” (Джеймс Ганн) та “Болотна штучка” (Джеймс Менголд) отримали режисерів.

Очевидно, що Ганну та співпрезиденту студії Пітеру Сафрану незабаром доведеться інформувати глядачів про те, коли чекати анонсованих проєктів, але можна з упевненістю сказати, що «Хоробрий і сміливий» ще далекий від виходу в кінотеатрах.

Світові ЗМІ про фільм “20 днів у Маріуполі”, який отримав Оскар

Прокрутка до верху