Головна » Вийшов новий постер фільму “Бордерлендз” за мотивами ігор Borderlands

Вийшов новий постер фільму “Бордерлендз” за мотивами ігор Borderlands

Вийшов новий постер фільму "Бордерлендз" за мотивами ігор (Фото: google)
Вийшов новий постер фільму “Бордерлендз” за мотивами ігор (Фото: google)

Під час виставки CCXP, що проходила в Мексиці, був представлений новий постер фільму “Бордерлендз” (Borderlands) за мотивами серії одноїменниї відеоігор Borderlands. Підтверджується також і слоган адаптації: «Хаос любить компанію».

Читайте також: Найочікуваніші екшн-фільми цього року

На додаток до цілком відповідного слогану, на постері також зображені всі провідні актори проекту, які працюють разом, щоб використовувати різноманітну зброю для протистояння хаосу Пандори.

Постер фільму “Бордерлендз”

Про що буде майбутній фільм:

Головну героїню Ліліт зіграла Кейт Бланшетт. Вона самотня злочинниця, коли опиняється на Пандорі як мисливець за Сховищем і одна з небагатьох існуючих сирен. В іграх Ліліт є одним з ігрових персонажів Borderlands, головною героїнею в Borderlands 2 і Borderlands: The Pre-Sequel.

Акторський склад:

Крім Бланшетт, Кевін Харт зіграв Роланда, Джеймі Лі Кертіс зіграв доктора Патрицію Танніс, Аріана Грінблатт зіграла Крихітку Тіну, Флоріан Мунтяну зіграв Кріга, а Джек Блек озвучив Айрон.

Як уже згадувалося, фільм натхненний популярною франшизою рольових ігор у жанрі шутер від першої особи Borderlands, створеною компанією Gearbox Software. Проект не є прямою адаптацією якоїсь частини, тому його називають «натхненним» відеоіграми.

Прем’єра фільму в кінотеатрах відбудеться 8 серпня 2024 року. Тож радимо не пропустить цю кінопрем’єру, та насолодитися фільмом в жанрі екшн-бойовика.

Прокрутити вгору