Головна » Прем’єра фільму “Форсаж 11” перенесена на 2026 рік: Деталі

Прем’єра фільму “Форсаж 11” перенесена на 2026 рік: Деталі

Прем'єра фільму "Форсаж 11" перенесена на 2026 рік (Фото: google)
Прем’єра фільму “Форсаж 11” перенесена на 2026 рік (Фото: google)

Раніше цього тижня стало відомо, коли розпочнуться зйомки “Форсажу 11“. За словами Тайріза Гібсона, знімальний процес фінальної глави розпочнеться на початку 2025 року. І тепер це підтвердив режисер Луї Летер’є.

Читайте також: Фільм “Міністерство неджентльменської війни” Гая Річі: Рецензії

Під час дискусії на заході CCXP MX режисер заявив, що блокбастер справді стане останнім в основній лінійці і вийде в кінотеатрах у 2026 році «саме в той день, коли виповниться 25 років з моменту виходу першого фільму».

Зйомки розпочнуться на початку наступного року, а вийде він у 2026 році, тобто саме в той день, коли виповниться 25 років з моменту виходу першого фільму.

Прем’єра фільму “Форсаж 11” перенесена на 2026 рік (Кадр з фільму)

Перший фільм із серії «Форсаж» вийшов на екрани 22 червня 2001 року, і цією датою є четвер 2026 року, який може бути датою виходу. Однак на даний момент Universal Pictures не підтвердила конкретну дату прем’єри, а оскільки виробництво ще не почалося, може статися все, що завгодно. Однак реліз у 2026 році та в червні, безумовно, здається можливим.

Летер’є також сказав, що шанувальники повинні стежити за соціальними мережами Гібсона, заявивши: “Тайріз завжди правий. Слідкуйте за його соціальними мережами!», підтвердивши, що зйомки розпочнуться на початку 2025 року.

На даний момент ми не знаємо, про що саме буде остання частина серіалу, хоча деякі деталі сюжету та інформація про повернення до витоків раніше з’являлися.

Спочатку очікувалося, що «Форсаж 11» вийде в кінотеатрах 4 квітня 2025 року, але страйки сценаристів вплинули на графік розробки.

Прокрутити вгору