Головна » Нова гра Tomb Raider перенесе в Індію з відкритим світом

Нова гра Tomb Raider перенесе в Індію з відкритим світом

Нова гра Tomb Raider (Фото: google)
Нова гра Tomb Raider (Фото: google)

З’явилися нові чутки про нову частину Tomb Raider, згідно з якою наступна частина серії перенесе Лару Крофт до Індії та матиме повністю відкритий світ.

Читайте також: Fallout 5 може вийти несподівано найближчим часом

Минуло шість років з моменту виходу Shadow of the Tomb Raider, яка завершила трилогію, що перезавантажила всю франшизу. Нова гра розробляється студією Crystal Dynamics. Про це стало відомо ще у 2022 році, коли було оголошено, що проєкт створюється на Unreal Engine 5. З тих пір про нього ходять тільки чутки. І, судячи з них, у грі з’явиться «велика карта», по якій геймери зможуть пересуватися на мотоциклах. Також згадуються парашути, тому можна буде або стрибати з високих скель, або отримати доступ до якогось виду повітряного транспорту.

Нова гра Tomb Raider матиме повністю відкритий світ і відбуватиметься в Індії. Величезні пейзажі, вільне користування мотоциклом, парашутом і звичні рухи Лари для необмеженого пересування по великій карті і її складнощів. Тільки уявіть собі зустрічі з тиграми, леопардами, величезною фауною і різними біноміалами, такими як джунглі, засніжені гори, скелі, пустелі.

Джерело також проливає світло на сюжет гри: «Стихійне лихо обрушується на північну Індію, оголюючи руїни та артефакти стародавнього імператора Ашоки. Лара буде стратегічно боротися з Товариством рейдерів та іншими суперниками за ці могутні реліквії».

Гра передбачає наявність набору команд та союзників, які стратегічно допомагатимуть вам у місіях та перемагатимуть суперників.

Останньою деталлю є акцент на новому варіанті нелетального бою, що говорить про те, що Лара Крофт може бути не тією кровожерливою машиною для вбивства, якою вона була в попередніх частинах.

У всякому разі, ці чутки виходили від В. Скупера, джерела, насправді більш відомого в кіноіндустрії. Тому до цієї інформації слід ставитися з недовірою.

Прокрутити вгору