Головна » Святкові стрічки на Великдень: 3 фільми для всієї сім’ї

Святкові стрічки на Великдень: 3 фільми для всієї сім’ї

Святкові стрічки на Великдень (Фото: google)
Святкові стрічки на Великдень (Фото: google)

Великдень, як одне з найбільших свят у році, об’єднує родини за столом та створює особливу атмосферу радості та спільності. Щоб ще більше насолодитися цим днем, варто відзначити його переглядом святкових стрічок. Кіно Клуб підготував перелік фільмів, які підійдуть для перегляду усією родиною та подарують святковий настрій.

Читайте також: Сімейні фільми для приємного перегляду з дітьми

1. “Принц Єгипту”

Цей повнометражний мультфільм розповідає історію хлопчика, який на водах Нілу припливає до палацу фараона і стає опікуном самого правителя Єгипту. Хлопчика, якого назвали Мойсеєм, виростили разом з братом Рамзесом. Хоча вони виростали як брати, їм доведеться стати противниками. Чи зможуть вони знайти спільну мову, або ж їм доведеться битися за своє місце у світі?

Трейлер

2. “Льодовиковий період: Погоня за яйцями”

Це спеціальний фільм, випущений між четвертою та п’ятою серією саги “Льодовиковий період”. Герої готуються до святкування Великодня кожен по-своєму. Сід вирішує розпочати власний бізнес і висиджувати яйця, але йому завдається удар піратський кролик, який викрадає його запаси. Ця пригода стане випробуванням для дружби героїв.

Трейлер

3. “Куди приводять мрії”

Якщо ви шукаєте щось трохи нестандартне, ця фантастична мелодрама Вінсента Ворда стане чудовим вибором. Фільм розповідає історію молодої пари, яка щаслива у шлюбі, але зазнає великих випробувань через автокатастрофу, в яку потрапляють їхні діти. Справи ускладнюються, коли один із подружжя потрапляє у рай, а інший – у пекло. Чоловік готовий на все, щоб врятувати свою кохану.

Трейлер

Нехай ці фільми зроблять ваш Великдень ще більш насиченим та запам’ятованим для всієї родини!

Прокрутити вгору