Головна » Акторський склад і сюжет нового фільму “Жертва” від Ромена Гавраса

Акторський склад і сюжет нового фільму “Жертва” від Ромена Гавраса

Акторський склад і сюжет нового фільму "Жертва" (Фото: google)
Акторський склад фільму “Жертва” (Фото: google)

Акторський склад фільму “Жертва”: Аня Тейлор-Джой, Сальма Хаєк, Кріс Еванс та Брендан Фрейзер об’єдналися в соціально-політичній сатирі “Sacrifice” («Жертва»), яку зніме французький режисер грецького походження Ромен Гаврас.

Ромен Гаврас – це відомий французький режисер кіно, який народився у сім’ї грецьких емігрантів. Він відомий своїм унікальним стилем та вмінням створювати фільми, які змушують глядачів задуматися про соціальні та політичні проблеми.

Попередній фільм Гавраса “Афіна”, випущений у 2022 році для Netflix і представлений на Венеційському кінофестивалі, був епічним кримінально-драматичним бойовиком про долю трьох братів, які виріс у паризькому передмісті під назвою Афіна, де злочинність набула позамежного розмаху.

У “Жертві” Гаврас продовжить свої дослідження соціального хаосу. Фільм розповість про групу радикалів, які атакують благодійний концерт з метою влаштувати там ідейне жертвопринесення. Тейлор-Джой зобразить маніакальну терористку, а Еванс – кінозірку, якого, власне, і хочуть ритуально вбити.

Сам режисер описав свій проект як “яскраву сатиру на буржуазну сучасність, її блиск і антилюдяність”. Дата виходу поки невідома.

Прокрутити вгору