Головна » Прибутки сиквела “Людина-павук 3: За межами Всесвіту” вражають

Прибутки сиквела “Людина-павук 3: За межами Всесвіту” вражають

Прибутки сиквела "Людина-павук 3: За межами Всесвіту" (Фото: google)
Прибутки сиквела “Людина-павук 3: За межами Всесвіту” (Фото: google)

Коли справа доходить до фільмів про супергероїв, яким вдалося уникнути касового обвалу у 2023 році, «Людина-павук: Через всесвіт» є одним із небагатьох у цьому списку.

Читайте також: Касові збори фільму “Дюна 2” досягли нової вражаючої висоти

Це був, безумовно, найуспішніший фільм за коміксами минулого року (обійшовши «Вартових Галактики»: Частина 3») і незаперечний доказ того, що жанр все-таки цікавий глядачам. При цьому раніше стало відомо, що одразу дві екранізації коміксів увійшли до топ-5 провалів 2023 року.

Анімаційні пригоди Майлза Моралеса у мультивсесвіті були неймовірно популярними, отримавши високу оцінку та номінацію на «Оскар» 2024 року. Вкрай важливо, що Sony не поспішала випускати мультфільм в кінотеатрах, що, можливо, і позначилося на успіху. За даними Deadline, Людина-павук: Через всесвіт мав чистий прибуток у розмірі 328 мільйонів доларів, що перевищило прибуток у 200 мільйонів доларів від фільму «Людина-павук: Повернення додому з Томом Холландом і Зендаєю». Для порівняння, «Людина-павук: Далеко від дому» отримав чистий прибуток у розмірі 339 мільйонів доларів.

ВНЕСКИмільйон доларів
США381,6
Решта світу309,3
Взагалі690,9
  
ДОХОДИ 
Дистрибуція фільмів328,0
Оренда житла110,0
ТБ і потокове передавання160,0
  
ЗАГАЛЬНИЙ ПРИБУТОК598,0
  
ВАРТІСТЬ 
Виробництво100,0
Поліграфія та реклама90,0
Залишки та розподіл40,0
Відсотки та накладні витрати20,0
Партнери20,0
  
ЗАГАЛЬНІ ВИТРАТИ270,0
  
ЧИСТИЙ ПРИБУТОК СТУДІЇ328,0
Прибутки сиквела “Людина-павук 3: За межами Всесвіту”

“Людина-павук: Павутина всесвітів” став третім найприбутковішим фільмом 2023 року. Четверте місце зайняв ще один мультфільм – Черепашки-ніндзя: Свавілля мутантів.

З огляду на оглушливий успіх історії Майлза Моралеса, можна припустити, що фінал трилогії «Людина-павук: За межами Всесвіту» добре покаже себе в прокаті. Дата виходу триквела поки не оголошена.

Прокрутити вгору