Головна » Фільми-невдахи 2023 року: фільми Disney у “лідерах”

Фільми-невдахи 2023 року: фільми Disney у “лідерах”

Фільми-невдахи 2023 року (Кадр з фільму)
Фільми-невдахи 2023 року (Кадр з фільму)

У світі кіноіндустрії кожен рік приносить як успіхи, так і невдачі, і 2023 рік був особливо цікавим у цьому плані. Видання Deadline провів деякі розрахунки доходів від фільмів за минулий рік і виявив, що у Disney було найбільше провалів.

Вражаюче виділяється «Капітан Марвел 2», який, незважаючи на очікування, пішов у мінус на 237 мільйонів доларів. Для багатьох це був несподіваний поворот, особливо враховуючи, що студія придбала фільм у себе за 90 мільйонів доларів для стрімінгового сервісу Disney+.

Ще одним значним провалом став останній Індіана Джонс з Харрісоном Фордом, який пішов у мінус на 143 мільйони доларів. Однак вартість стрімінгу цього проєкту була вищою – $120 млн, що, ймовірно, трохи пом’якшило фінансовий удар.


Флеш / Warner Bros.

Варто зазначити, що до топ-5 «невдах» увійшли чотири блокбастери Disney та один фільм за коміксами Warner Bros.:

  1. Капітан Марвел 2 (Збитки: -273 мільйони доларів);
  2. «Флеш» (-$155 млн);
  3. «Індіана Джонс і колесо долі» (-$143 млн);
  4. «Заповітне бажання» (-$131 млн);
  5. «Особняк з привидами» (-117 мільйонів доларів).

Незважаючи на сумний стан справ у кінематографі, Disney сподівається на успішний 2024 рік – особливо у цьому мають допомогти фільми “Дедпул та Росомаха“, Думками навиворіт 2” та Муфаса: Король Лев“. До речі, в минулому році у компанії були тільки «Вартові Галактики». Частина 3 була плюсом, що іронічно, враховуючи, що режисером проекту виступив Джеймс Ганн, який пішов до Warner Bros. для роботи над всесвітом DC.

Прокрутити вгору